9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Міжнародні навчання Rapid Trident-2019: понад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки

13 вересня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочалися двотижневі міжнародні навчання Rapid Trident-2019, у яких беруть участь понад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Окрім підрозділів України та США, погодження на участь у Rapid Trident-2019 надіслали оборонні відомства Великої Британії, Канади, Грузії, Литви, Туреччини,  Молдови, Болгарії, Польщі, Румунії.

Також у цьогорічному Rapid Trident-2019 беруть участь військовослужбовці багатонаціональної складової ЛИТПОЛУКРБРИГ імені великого гетьмана Костянтина Острозького.

Найбільший військовий контингент залучений від Збройних Сил України. «Бойове ядро» складають військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади оперативного командування «Захід». Ця військова частина була сформована вже під час бойових дій на Донбасі. Всі піхотинці, що беруть участі у військових маневрах, мають реальний бойовий досвід. Також участь у Rapid Trident-2019 беруть підрозділ Національної гвардії України та окремі підрозділи інших силових структур держави.

Від американської сторони участь у навчаннях Rapid Trident-2019, окрім інших, братиме рота «Дельта». Тож армія США безпосередньо буде задіяна у багатонаціональній навчальній події під керівництвом українського командування.

Відповідно до сценарію, українські воїни та військові підрозділи країн-партнерів навчатимуться протидіяти збройній агресії в умовах гібридної війни. За час навчань військовослужбовці відпрацюють низку завдань бойового, логістичного та гуманітарного характеру. Ще одним цікавим аспектом цьогорічного навчання є проведення оцінювання визначених підрозділів Збройних Сил України в рамках Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей НАТО.

Навчання, метою якого є відпрацювання спільних дій у складі миротворчих коаліційних сил, триватиме до 28 вересня.
Слід відзначити, що міжнародні військові навчання такого рівня відбуваються у рамках програми міжнародного військового співробітництва «Партнерство заради миру». Більшість навчань цієї серії, починаючи із 1994 року, проходили на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Rapid Trident – 2019 є наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України (Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Управління Державної охорони) та військових підрозділів іноземних держав.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають