9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Мінстратегпром затвердив проєкт розбудови виробничих потужностей “Павлоградського хімічного заводу”

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості планує втілити проєкт по будівництву додаткового виробничого корпусу на Павлоградському хімічному заводі.

Про це свідчить інформація, розміщена на сайті самого Мінстратегпрому, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зокрема, 17 серпня цього року Мінстратегпром за наказом №153 затвердив проєкт “Будівництво дослідно-промислового об’єкта виробництва корпусних елементів спецвиробів” для ДП “НВО “Павлоградський хімічний завод”.

Проєкт передбачає, що ПХЗ отримає потужності для додаткового виробництва 30 тонн металевого порошку та 280 корпусів спецвиробів щороку.

blank
Р-360 “Нептун”

При цьому має бути створено 36 нових робочих місць. Будівництво нового виробничого майданчика для Павлоградського хімічного заводу має тривати 12 місяців, а запланований кошторис цієї черги будівництва – 380,1 мільйона гривень.

Водночас, 20 серпня цього року Мінстратегпром за наказом №155 прийняв на свій баланс об’єкти незавершеного будівництва на виробничих майданчиках Павлоградського хімічного заводу, котрі раніше перебували на балансі Мінекономіки України.

blank
Новий 122 мм реактивний снаряд 9М221Ф “Тайфун-1” в цеху ДП “НВО “ПХЗ”. Червень 2020 року / Фото: 5 канал

Зазначимо, 4 серпня цього року Кабінет міністрів України прийняв рішення почати корпоратизацію Павлоградського хімічного заводу.

“Уряд підтримав пропозицію Мінстратегпрому щодо перетворення ДП “Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод” в акціонерне товариство”, 100 акцій якого будуть належати державі”, – повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

За словами очільника Мінстратегпрому, корпоратизація забезпечить створення умов для підвищення інвестиційної привабливості ДП “НВО “ПХЗ” та його спроможності до залучення інвестицій у власний розвиток.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають