9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Мінстратегпром розраховує постачати танк «Оплот» на експорт

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України розраховують експортувати танк «Оплот».

Про це заявив Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в інтерв’ю виданню Цензор.нет.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Уруський зазначив, що наразі йде робота над створенням реалістичного оборонного планування.

blank
Танк «Оплот-2М» Фото: пресслужба «Завод імені Малишева»

Також міністр відповів на питання журналіста про танк «Оплот».

«З Оплотом – окрема тема. Розраховуємо на те, що цей танк буде йти на експорт», – заявив Олег Уруський.

На уточнююче питання про те, хто буде брати на експорт танк, Олег Уруський відповів, що Україні потрібно розробити нову програму розвитку озброєння.

«Нам потрібно розробити цільові програми зі всіх видів озброєнь, які для нас пріоритетні у сучасній війні. Ми повинні виробляти те, що можемо і вміємо і те, що буде працювати на перспективу, мати потенціал модернізації на 15-20 років вперед», – підкреслив міністр.

Нагадаємо, на сьогодні оператором танків «Оплот» є Королівська армія Таїланду, яка має на озброєнні 49 одиниць. Всі вони були поставлені протягом 2014-2018 років за контрактом 2011-го року.

blank

У квітні 2021 року завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк «Оплот» та виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.

Новий танк «Оплот-2М», на замовлення Державної компанії «Укрспецекспорт», виготовив «Завод імені Малишева» у серпні 2021 року.

blank
Танк «Оплот-2М» Фото: пресслужба «Завод імені Малишева»

Танк виготовлявся як зразково-показовий екземпляр і у майбутньому демонструватиметься українським спецекспортером на міжнародних виставках та братиме участь у показових випробуваннях для потенційних іноземних замовників.

Раніше Державна компанія «Укрспецекспорт» вже мала один танк для подібних заходів, але минулого року на нього з’явився замовник і тому бойову машину реалізували неоголошеному покупцю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають