9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Міноборони збільшило замовлення на некеровані ракети РС-80 у п’ять разів

За новим Державним оборонним замовленням Міноборони України у п’ять разів збільшило замовлення для Збройних сил України на некеровані ракети РС-80.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Пресслужба Державного акціонерної холдингової компанії «Артем» повідомила про укладання нового контракту на свої вироби.

У лютому 2020 року, після кількох років випробувань вітчизняні 80-мм некеровані авіаційні ракети РС-80, призначені для ураження наземних цілей, були прийняті на озброєння Збройних Сил України.

Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.

blank
Мі-8МСБ-В на випробуваннях НАР РС-80 «Оскол» Фото: Олександр Штупун

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей. Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

На озброєння були прийняті некеровані авіаційні ракети РС-80 з кумулятивно-уламковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини.

blank

У листопаді 2021 року «Артем» відзвітував про проведені успішні випробування дослідних зразків термобаричної бойової частини з ударним ядром для РС-80.

Розробка проводиться в рамках розвитку оснащення різними бойовими частинами лінійки некерованих авіаційних ракет РС-80.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають