9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Міноборони замовить ще один дивізіон ракетного комплексу «Нептун»

Міністерство оборони України планує домовитися із Державного Київського конструкторського бюро «ЛУЧ» про виробництво ще одного дивізіону берегового ракетного комплексу «Нептун».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Таку інформацію в інтерв’ю телеканалу Апостроф (проєкт Security Talks) повідомив генеральний директор підприємства Герой України Олег Коростельов.

За його словами, договір мають укласти до кінця 2021 року.

За оцінкою Коростельова, українська промисловість здатна виробляти протягом року три дивізіони РК-360МЦ “Нептун” та боєкомплект до них.

«Тим паче, ми тепер, як то кажуть, “розходилися”, тобто склалася і кооперація, і взаємодія. Треба було організувати певні ділянки, майданчики під це виробництво. Ми їх фактично зараз “відкатуємо” і після цього у нас виробництво серійних зразків може зрости», – підкреслює український конструктор.

Перший серійний дивізіон КБ «ЛУЧ» планує віддати Міноборони в I кварталі 2022 року. Керівник компанії запевнив, що всі роботи йдуть за графіком.

blank

У січні 2021 ВМС ЗС України створили ракетний дивізіон, що озброїться «Нептуном», та один з підрозділів перейшов на штат ракетного дивізіону.

Тоді Командувач флоту заявив, що військова частина готується прийняти перший дивізіонний комплект берегового ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» цього року.

«Ми закінчуємо перший дивізіон, і я думаю у першому кварталі наступного року ми здамо замовнику цю техніку», – сказав Олег Коростельов.

Тобто терміни отримання першого ракетного дивізіону зміщені на декілька місяців від заявлених Командувачем ВМС ЗС України Олексієм Неїжпапою.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають