9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Міноборони залучатиме Elbit Systems до модернізації українських гелікоптерів без тендеру

Міністерство оборони України може залучити ізраїльську компанію Elbit Systems LTD до модернізації вертолітного парку України без тендеру.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це розповів представник оборонної промисловості, дотичний до переговорів.

За інформацією джерела, 28 березня було заплановано відповідну нараду в ДК «Укроборонпром», яка має визначити позицію української сторони.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що ізраїльська оборонна компанія Elbit Systems Ltd має намір взяти участь у модернізації вертолітного парку України, зокрема, бойових вертольотів типу Мі-2, Мі-8, Мі-24.

Як передбачають фахівці, перемовини можуть торкатися посилення вогневої потужності гелікоптерів, в тому числі, постачання певного спектра обладнання для гвинтокрилих машин.

При цьому, представник оборонної промисловості впевнений, що розгортання масштабного військово-технічного співробітництва з компанію Elbit Systems Ltd може суттєво зашкодити проектам, які українські оборонні підприємства розпочали реалізовувати в інтересах Збройних сил України. Він додав, що рішення щодо ВТС з компанію Elbit Systems Ltd може бути прийняте українською стороною без економічного та технологічного обґрунтування, та без конкурентних процедур.

«Фактично йдеться про те, що перевага одразу надається іноземному виробнику, хоча підприємства вітчизняного ОПК вкладали власні обігові кошти у проект, спрямований на модернізацію бойових вертольотів», — зазначив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають