9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Міноборони шукає фінансування на створення українського зенітно-ракетного комплексу

На замовлення Міноборони підприємствами оборонно-промислового комплексу успішно виконано аванпроєкти у рамках роботи над створенням вітчизняного зенітного ракетного комплексу середньої дальності.

Про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран, передає Національний Промисловий Портал з посланням на UMP.

“Наразі вирішується питання щодо відкриття дослідно-конструкторських робіт (ДКР) та планування необхідного фінансового ресурсу. Очікувані характеристики – спроможність зброї прикривати угруповання військ і важливі об’єкти країни від літаків, гелікоптерів та БПЛА противника. Також комплекс має бути здатним виконувати завдання протиракетної оборони: уражати балістичні ракети, а за потреби – надводні та наземні цілі”, – підкреслив Андрій Таран.

blank

За його словами, над завданням зі створення української зенітної ракетної системи активно працюють ДП «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» та ДП «Конструкторське бюро «Південне». Ці проєкти увійшли до стратегії розвитку ракетно-реактивного озброєння і включені до цільових середньострокових програм розвитку озброєння та військової техніки й оборонно-промислового комплексу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають