9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Міноборони прозвітувало про закупівлі озброєнь та техніки з початку року

Міністерство оборони України посередництвом своєї пресслужби вирішило розкрити детальний стан виконання Державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зокрема, як говорять у вітчизняному оборонному відомстві, із передбачених 22,4 мільярда гривень затрат на ДОЗ-2021 витрачено уже 82%, тобто підприємства українського оборонно-промислового комплексу за 9 місяців 2021 року вже отримали замовлень на 18,6 мільярда гривень.

“На решту коштів Міноборони має планові заходи та чітко визначені напрями їх застосування, строки, виконавців та постачальників”, – пишуть в пресслужбі Міноборони.

Вітчизняне оборонне відомство також дало цифри по поставкам окремих видів озброєння в інтересах Збройних Сил України, що уже виконані в рамках ДОЗ-2021.

Зокрема, мова про уже виконану поставку для наших військових 43 бронетранспортерів та бойових машин піхоти, 80 мінометів, 468 реактивних вогнеметів, 266 снайперських гвинтівок, 43 радіолокаційних станцій та станцій радіоелектронної боротьби, понад 200 одиниць спеціальної техніки для забезпечення різних родів військ, і також – 3,5 млн одиниць ракет і боєприпасів різних типів і призначення.

blank
БпАК «Лелека-100»

Також, як пишуть в пресслужбі МОУ, українські військові в цьому році вже отримали п’ять модернізованих літаків, чотири модернізовані вертольоти та три безпілотні авіаційні комплекси “Лелека-100”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають