9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Міноборони працює над запуском трьох ліній ремонту боєприпасів та відновлює будівництво сховищ

В Міноборони знову згадали про проблему з будівництвом арсеналів та нових ліній з ремонту боєприпасів.

Про поточний стан справ в інтерв’ю АрміяInform розповів колишній командувач ВМС України, а нині Головний інспектор оборонного відомства адмірал Ігор Воронченко. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

За словами Воронченка, існують “певні проблеми з їхнім (нових ліній боєприпасів) обладнанням”, однак, начебто, робота просувається вперед. Зокрема почали оновлювати проєктну документацію.

blank
Головний інспектор Міністерства оборони України адмірал Ігор Воронченко / Фото: АрміяInform

Крім того, адмірал повідомив, що будується не одна лінія ремонту боєприпасів, а цілих три.

“Впевнений: наполеглива робота мого колективу дасть позитивні результати, і Збройні Сили отримають три лінії ремонту боєприпасів, що залишились на базах та складах”, – наголосив Ігор Воронченко.

Окремо він торкнувся й проблем з будівництвом сховищ.

blank
Сховище боєприпасів за новим стандартом. Фото: Прес-служба Президента України

“Нині через те, що недоброчесні виконавці наробили багато помилок, дебіторська заборгованість становить близько мільярда гривень. Це на трьох складах і першій черзі будівництва сховищ, яке практично не почалось”, – відзначив Головний інспектор Міністерства оборони.

Він зауважив, що наразі цю “справу вдалося зрушити з мертвої точки” й після коригування проєктів та визначанню інших виконавців почалося будівництво другої й третьої черг.

blank

Нагадаємо, про початок будівництва нових арсеналів, баз зберігання та виробничих ліній стало відомо ще три роки тому. При цьому весь цей час на ці потреби Міноборони виділяло щорічно по 300 мільйонів гривень.

Так, в Бюджетній програмі Міністерства оборони України на 2021 рік було вказано, що буде створений один арсенал для виробництва та збирання боєприпасів на якому будуть проведені роботи з будівництва.

На створення виробництва та збирання боєприпасів, проведення роботи з будівництва та закупівлю й ремонт спеціального арсенального та технологічного обладнання заплановано витратити (як і раніше) вищезгадану суму.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають