9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Міністерство оборони України уклало контракт на постачання другої партії ПТРК Javelin

26 грудня, заступник міністра оборони України Анатолій Петренко під час брифінгу щодо Державного оборонного замовлення та оборонних закупівель для потреб Українського війська повідомив, що міноборони України уклали контракти на постачання чергової партії ПТРК Javelin.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Протягом IV кварталу шляхом зосередження ресурсів, міноборони України вдалося укласти контракти на постачання другої партії протитанкових ракетних комплексів Javelin виробництва США. Ми також замовляємо аналогічні ракетні комплекси нашого національного виробника. Маємо декілька станцій артилерійської розвідки, близько 100 броньованих автомобілів різного типу і бронемашин, декілька літаків. Говорячи декілька, я маю на увазі ресурс IV кварталу. Ми продовжуємо рухатися у напрямку забезпечення військ станціями радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки», — заявив Анатолій Петренко.

За його словами, у цьому році міністерством оборони було реалізовано три контракти.

«Два контракти з Урядом США за програмою закордонних військових продажів, а також один контракт з Агенцією НАТО з підтримки і постачання. Це дозволяє нам використовувати всі ресурси, які існують на ринку озброєння – державні національні, недержавні національні, а також закордонні виробники і постачальники», – додав Петренко.

Він наголосив, що оборонне відомство нарощує темпи постачання у війська саме сучасних і нових зразків озброєння та військової техніки.

«Звичайно, що потрібно підтримувати технічну здатність того, що ми маємо, але важливо рухатися в ногу з технологічним процесом. Тож, у війська у 2019 році надійшла значна кількість різних типів озброєння та військової техніки, які є новими. Зверну вашу увагу, що тепер на озброєнні є безпілотний літальний апарат оперативного радіусу дії, який може застосовуватися в ударному варіанті. Ми маємо на озброєнні автоматизований комплекс управління артилерією, також є радіолокаційна станція для здійснення контрбатарейної боротьби – це все те, що було здійснено у рамках державного оборонного замовлення всіма учасниками процесу – це замовники, виробники і це експлуатанти», – поінформував заступник міністра оборони Анатолій Петренко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають