9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Міністерство оборони України закупить транспортні літаки Ан-74 та Ан-140

Міністерство оборони України розглядає можливість закупівлі нових літаків Ан-140 і Ан-74 у Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

Повідомляється, що досягнуто попередньої домовленості про придбання двох літаків Ан-140 в якості навчально-тренувальних для підготовки штурманів і ще трьох військово-транспортних літаків Ан-74. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Военный Информатор“.

Частина літаків знаходиться на стоянці підприємства і очікує рішення про часткову модернізацію. Також деякі літаки будуть добудовані з наявних напрацювань підприємства.

Раніше повідомлялося, що Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) найближчим часом може відновити виробництво транспортних літаків Ан-74 і літаків спеціального призначення на його базі.

Очікується, що вже в 2017 році буде переданий літак Ан-74 нової споруди в інтересах військової частини 3656 Національної гвардії Казахстану.

Зараз вся лінія збірки літаків Ан-74 зупинена, але нове керівництво заводу планує повністю відновити зборку нових літаків в тому числі і за рахунок поставки комплектуючих з інших країн.

Генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Олександр Кривоконь заявив в своєму інтерв’ю виданню “Время“, що у заводу вже з’явилася можливість доробити Казахстану ще чотири борта, в найближчих планах є ще три замовника з країн далекого зарубіжжя.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають