9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Миколаївський суднобудівний завод відновлює свою роботу (відео)

ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», проводить погашення заборгованості перед робітниками та виходить на режим стабільної роботи завдяки замовленням від Військово-Морських Сил та приватних замовників.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Завдяки виділенню коштів з боку «Укроборонпрому», наразі вже виплачено 1,9 млн грн. Окрім того перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн. грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.

Окрім того, Миколаївській суднобудівний завод, отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. А з 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.

«Завдяки ефективному комплексному підходу до вирішення накопичених проблем, «Укроборонпром» відновив стабільну роботу Миколаївського суднобудівного заводу. Підприємство отримало головне – стабільну роботу, вчасне виконання якої дозволить стабілізувати виплати заробітної плати та гасити заборгованість. Наразі мова йде про 4,54 млн грн зарплатні за перші півроку роботи та ще 1,9 млн грн. погашеної заборгованості», – заявив Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Павло Букін.

«Миколаївський суднобудівний завод» після тривалої перерви вийшов у режим стабільної роботи

«Миколаївський суднобудівний завод» після тривалої перерви вийшов у режим стабільної роботи16 травня, вперше за 3,5 роки, завод прийняв на ремонт теплохід «ГС-82», який належить Держгідрографії. В червні, на ремонт зайшло навчально-тренувальне судно «Свята Ольга» Київської державної академії водного транспорту. У цьому році завод виконав роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів «Акерман» та «Бердянськ». Крім того, виконуються ремонтні роботи суден підприємства «Дельта-лоцман». До кінця року планується відремонтувати середній десантний корабель проекту 773 «Юрій Олефіренко», ракетний катер «Прилуки», десантний катер «Сватово», який вже знаходиться в на території заводу.Про це в інтервью телеканалу «Миколаїв» розповів генеральний директор ДП «Миколаївський суднобудівний завод» Валерій Калашников.Підприємство, проводить погашення заборгованості перед робітниками. Завдяки виділенню коштів з боку "Укроборонпрому", наразі вже виплачено 1,9 млн грн. Окрім того перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн. грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.Окрім того, «Миколаївський суднобудівний завод, отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. А з 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.Читайте також: 9 замовленнь до 2020 року: В Миколаєві на суднобудівному заводі ТОВ СП «Нібулон» до 2020 року спустять на воду 9 суденhttps://www.facebook.com/novaukraina/videos/1811671948854017/На Херсонській верфі вже будують перший танкер для голандської компанії, а на Миколаївській – здійснили закладку другого танкераhttps://www.facebook.com/novaukraina/posts/1876115625742982

Опубліковано Ukraine Now Субота, 21 липня 2018 р.

Фахівцями заводу у цьому році вже виконані роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів та інших суден.

Останні новини:

Зараз читають