9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

МіГ-29МУ2 проводить льотні випробування з керованою ракетою Х-29Т

Багатоцільовий літак МіГ-29МУ2 проводить льотні випробування з керованою ракетою Х-29Т.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Фото з польоту модернізованого винищувача озброєного керованою ракетою Х-29Т з’явилось напередодні у мережі.

Модернізація літака МіГ-29 яка була розроблена на Львівському авіаційно-ремонтному заводі – МУ2 була проведена за допомогою підприємств українського оборонно-промислового комплексу. У результаті цієї модернізації було вдосконалено можливості літака із нанесення високоточних ударів по наземних цілях.

На МіГ-29МУ2 можливе встановлення ракетно-бомбового озброєння з телевізійними головками наведення типу Х-29Т та КАБ-500КР, про наземні випробування яких ми повідомляли у березні 2019-го року.

Після першого польоту модернізованого винищувача МіГ-29МУ2 у січні 2020 року, як видно з головної світлини – розпочались льотні випробування літака з керованим озброєнням.

Після польотів буде здійснено відпрацювання пусків керованих ракет та озброєнь для підтвердження можливості їх використання у бойових умовах.

Штатно наявні в Україні літаки МіГ-29 не мають технічної можливості уражати наземні цілі керованим озброєнням, тому модернізація МіГ-29МУ2 покликана розширити бойові можливості наявних на озброєнні Повітряних Сил ЗС України літаків.

Раніше Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» опублікувала на своїй сторінці у Facebook відео пусків керованих авіаційних ракет Х-29 класу “повітря – поверхня” з борту фронтових бомбардувальників Су-24М Повітряних Сил ЗС України:

Пуски ракет Х-29 з Су-24М та їх проходи над полігоном Повурськ – 12. 07. 2019

Пам'ятаєте, вчора ввечері ми обіцяли Вам "смаколик" з учорашніх авіаційних навчань на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі? Обіцяли – виконуємо. 😊Отже, пропонуємо Вашій увазі відео пусків керованих авіаційних ракет Х-29 класу "повітря – поверхня" з борту фронтових бомбардувальників Су-24М зі складу 7-ї Бригада Тактичної Авіації (аеродром Старокостянтинів у Хмельницькій області) по наземним учбовим цілям на авіаційному полігоні Повурськ в Ковельському районі, які відбувались учора, в п'ятницю, 12-го липня.Відео знято на березі річки Стохід поблизу с. Черськ у Маневицькому районі активістом Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈️", жителем с. Черськ Taras Nazaruk.

Опубліковано Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ»/Луцький Аероклуб «Крила Волині» Субота, 13 липня 2019 р.

Авіаційна ракета Х-29 належать до класу ракет «повітря-земля» малого радіуса дії. Призначена для знищення військової техніки, оборонних споруд (опорні пункти, штаби, контрольно-спостережні пункти, тощо), об’єктів інфраструктури (мости, бетонні злітно-посадкові смуги), а також кораблів та суден водотоннажністю до 10 000 тонн.

Розробкою в 1970-х роках займались НВО «Молния» та НВО «Вымпел», прийнята на озброєння радянської армії у 1980-у році.

В залежності від модифікації використовує різні системи самонаведення. У Х-29Л – напівактивна лазерна 24Н1, в Х-29Т – пасивна телевізійна «Тубус-2». Вага бойової частини – 320 кг, дальність застосування – від 2 до 10 км у Х-29Л та від 3 до 12 у Х-29Т.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають