9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

«Українська бронетехніка» стала партнером в проведенні змагань з прикладної стрільби (фото)

 • Одне з основних завдань української мілітарної спільноти на сьогодні — створення необхідних умов для розбудови та розвитку системи територіальної оборони включно з її підрозділами. Саме тому, з метою сприяння організації та створенню зазначених підрозділів, конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» стало партнером командних змагань з прикладної стрільби Mutants Match-III, організованих цивільною ініціативою Mutants Squad.

  Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Матч відбувся 21 червня на спеціалізованій території у Київській області, за 45 кілометрів від столиці. Змагання 16 тактичних груп, серед яких були команди в складі військовослужбовців резерву та запасу і представників силових відомств України, проходили одночасно на 5 локаціях з переміщенням стрілецьких груп за круговим принципом.

  «Техніка, яку наша компанія поставляє силовим відомствам України, є щитом українських військових на фронті, – зазначив генеральний директор «Української бронетехніки» Владислав Бельбас. – Територіальна оборона – щит держави та її громадян у тилу. Ми переконані, що у випадку продовження агресії проти нашої країни кожен з нас має бути готовим захищати свою землю. Такі заходи як Mutants Match направлені на формування резерву територіальної оборони та відпрацювання навичок роботи тактичних груп».

  Учасникам змагань необхідно було подолати усі заготовлені перешкоди та якісно виконати всі поставлені завдання за максимально короткий час. До переліку п’яти завдань увійшли: подолання смуги перешкод з відкриттям вогню по заданим мішеням; відбиття засідки під час пересування на бронемашині 6*6 та в умовах імітування її підриву, вогонь під час її руху; ураження мішеней в умовах “урбанізованої місцевості” з небезпекою потрапляння на розтяжки; ведення вогню на ураження з попередньо облаштованих позицій та евакуація пораненого; ведення вогню з рухомого автомобіля.

  Крім того, на командних змаганнях з прикладної стрільби Mutants Match-III були представлені бронеавтомобілі компанії «Українська бронетехніка» – «Варта» та «Новатор».

  «Оскільки у змаганнях брали участь представники різних силових структур, ми вирішили представити зразки військової техніки, яка постачається міністерствам та відомствам, і надати військовослужбовцям можливість ознайомитись з тактико-технічними характеристиками «Варти» і «Новатора», а також перевірити ходові якості броньованих машин в умовах бездоріжжя», – додав Владислав Бельбас.

  Нагадаємо, «Українська бронетехніка» має значний досвід роботи в галузі проєктування та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних сил та інших військових відомств, а також іноземних замовників.

  Одним з головних напрямків діяльності компанії є розробка і виробництво спеціалізованих броньованих автомобілів «Варта» і «Новатор» для перевезення особового складу та модифікацій на їхній базі: автомобілів швидкої медичної допомоги, командно-штабних машин, станцій керування артилерійським вогнем з різними бойовими модулями та бронеавтомобілів іншого призначення.

  Завдяки значному науковому і виробничому потенціалу, підприємство зосередило зусилля на розробці різних видів сучасного озброєння і боєприпасів, таких як мобільний мінометний комплекс, важкі кулемети, міномети (в тому числі безшумний), мінометні та артилерійські постріли калібрів 60 мм, 81 мм, 82 мм, 120 мм.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” продасть 182 непрофільних активи

  "Укрзалізниця" починає продаж непрофільних активів - на першому етапі вже визначені 182 непрофільних активи. Для вивчення ринку...

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться...

  В Україні збільшилося виробництво металургійної продукції

  За січень-квітень 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року виробництво чавуну в Україні збільшилося на...

  «Авіалінії Антонова» доставили з Польщі на Філіппіни п’ять гелікоптерів Black Hawk

  «Авіалінії Антонова» літаком Ан-124 «Руслан» доставили до Філіппін п’ять багатоцільових гелікоптерів Sikorsky S-70i Black Hawk з підприємства...