9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

«Українська бронетехніка» стала партнером в проведенні змагань з прикладної стрільби (фото)

Одне з основних завдань української мілітарної спільноти на сьогодні — створення необхідних умов для розбудови та розвитку системи територіальної оборони включно з її підрозділами. Саме тому, з метою сприяння організації та створенню зазначених підрозділів, конструкторсько-виробниче підприємство «Українська бронетехніка» стало партнером командних змагань з прикладної стрільби Mutants Match-III, організованих цивільною ініціативою Mutants Squad.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Матч відбувся 21 червня на спеціалізованій території у Київській області, за 45 кілометрів від столиці. Змагання 16 тактичних груп, серед яких були команди в складі військовослужбовців резерву та запасу і представників силових відомств України, проходили одночасно на 5 локаціях з переміщенням стрілецьких груп за круговим принципом.

«Техніка, яку наша компанія поставляє силовим відомствам України, є щитом українських військових на фронті, – зазначив генеральний директор «Української бронетехніки» Владислав Бельбас. – Територіальна оборона – щит держави та її громадян у тилу. Ми переконані, що у випадку продовження агресії проти нашої країни кожен з нас має бути готовим захищати свою землю. Такі заходи як Mutants Match направлені на формування резерву територіальної оборони та відпрацювання навичок роботи тактичних груп».

Учасникам змагань необхідно було подолати усі заготовлені перешкоди та якісно виконати всі поставлені завдання за максимально короткий час. До переліку п’яти завдань увійшли: подолання смуги перешкод з відкриттям вогню по заданим мішеням; відбиття засідки під час пересування на бронемашині 6*6 та в умовах імітування її підриву, вогонь під час її руху; ураження мішеней в умовах “урбанізованої місцевості” з небезпекою потрапляння на розтяжки; ведення вогню на ураження з попередньо облаштованих позицій та евакуація пораненого; ведення вогню з рухомого автомобіля.

Крім того, на командних змаганнях з прикладної стрільби Mutants Match-III були представлені бронеавтомобілі компанії «Українська бронетехніка» – «Варта» та «Новатор».

«Оскільки у змаганнях брали участь представники різних силових структур, ми вирішили представити зразки військової техніки, яка постачається міністерствам та відомствам, і надати військовослужбовцям можливість ознайомитись з тактико-технічними характеристиками «Варти» і «Новатора», а також перевірити ходові якості броньованих машин в умовах бездоріжжя», – додав Владислав Бельбас.

Нагадаємо, «Українська бронетехніка» має значний досвід роботи в галузі проєктування та виробництва озброєння і військової техніки для потреб Збройних сил та інших військових відомств, а також іноземних замовників.

Одним з головних напрямків діяльності компанії є розробка і виробництво спеціалізованих броньованих автомобілів «Варта» і «Новатор» для перевезення особового складу та модифікацій на їхній базі: автомобілів швидкої медичної допомоги, командно-штабних машин, станцій керування артилерійським вогнем з різними бойовими модулями та бронеавтомобілів іншого призначення.

Завдяки значному науковому і виробничому потенціалу, підприємство зосередило зусилля на розробці різних видів сучасного озброєння і боєприпасів, таких як мобільний мінометний комплекс, важкі кулемети, міномети (в тому числі безшумний), мінометні та артилерійські постріли калібрів 60 мм, 81 мм, 82 мм, 120 мм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають