9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Львівський радіоремонтний завод цьогоріч продовжує ремонт елементів для українських ЗРК “Тор”

Як повідомив директор ДП “Львівський радіоремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, Олександр Заіка, наразі підприємство має достатньо значний рівень завантаженості.

Мова йде про контракти з ремонту техніки (приблизно 60% від портфеля замовлень), що виконуються згідно з договорами про закупівлю послуг за державні кошти укладені з Міноборони України. Серед них й угоди на ремонт комплектучих для ЗРК “Тор”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“В поточному році підприємство проводить капітальний ремонт НРЗ-4П (система радіолокаційного розпізнавання “свій-чужий”), ПРВ-16 (мобільний радіовисотомір), а також ремонт за технічним станом АЩП П-19 (антенно-щогловий пристрій мобільної РЛС), ЗРК С-125М1, складових частин ЗРК 9К330 “Тор”, станцій радіоперешкод Р-378Б, Р-330Б та інших. Орієнтовна сума цих робіт складає 150-160 млн грн”, – відзначив Олександр Заіка.

blank

Крім того, на заводі опановують самостійне виробництво антен РЛС та редукторів до них й розширюють їх номенклатуру.

blank
Модернізований рухомий радіовисотомір ПРВ-16МА (РРВ-16МА)

“В цьому році завершено освоєння випуску модернізованих антенно-щоглових пристроїв (АЩП) П-18 (мобільна РЛС) та передано замовнику 4 одиниці, до кінця 2020 року буде виготовлено ще 2 одиниці АЩП П-18. Сподіваємось на отримання нових замовлень у 2021 році”, – розповів директор Львівського радіоремонтного заводу.

blank

“Наступного року в інтересах Збройних Сил України ми плануємо освоїти ремонт та модернізацію РЛС П-37, та техніки РЕБ”, – додав він.

blank
Рухома двокоординатна РЛС кругового огляду та наведення й цілевказівки П-37 “МЕЧ”

За словами очільника державного підприємства, з 2014 року значно збільшилася як кількість замовлень, так і асортимент продукції, яку може ремонтувати або виготовляти “Львівський радіоремонтний завод”.

blank
Мобільна суміщена радіолокаційна станція L-діапазону MARS-L

“Протягом 20 років ми освоїли ремонт понад двадцяти видів техніки для потреб Збройних Сил України та інозамовників. З 2014 року для відновлення боєздатності техніки Збройних сил України було освоєно ремонт та модернізацію понад 10 видів техніки, які успішно пройшли випробування бойовими стрільбами на полігоні, несуть бойове чергування в Збройних Силах України, беруть участь в АТО та ООС на Сході України (на 2020 рік на заводі було опановано ремонт понад 30 видів техніки ППО). Наприклад, це: БМ 9А330 (Тор), ЗРК С-125М1, АМУ П-19, Р-330Б, Р-330К, Р-378А(Б), СПН-30…”, – зазначив Олександр Заіка.

blank
А такими пускові установки С-125 виходять із цехів Львівського радіоремонтного заводу / Фото: ДК «Укроборонпром»

Також він додав, що якщо до війни 70% контрактів припадало на експорт (постачання здійснюються у більш ніж 20 країн світу), то з 2014 року їх частка знизилась до 40%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають