9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Львівський оборонний кластер виготовив 80 тисяч бронежилетів з використанням сталі Метінвесту

Львівський Оборонний Кластер безплатно отримав від Групи Метінвест понад 500 тонн сталевих листів і з цієї бронесталі Метінвест-СМЦ фахівці виготовили значну частину з 80 тисяч бронежилетів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на krivbass.city.

Партнерство Метінвест-СМЦ та Львівського Оборонного Кластера (ЛОК) є яскравим прикладом взаємодії різних структур та компанії заради спільної мети – перемоги у протистоянні російському агресору. Спільно їм уже вдалося забезпечити 80 тисяч військовослужбовців та фахівців, що працюють у зоні бойових дій.

“Метінвест-СМЦ чудово знається на сталі. Тож для нас цілком очевидною була наша роль у протистоянні ворогам: у межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова ми взялися надавати метал. Спочатку – для оборонних споруд та укріплень, а згодом почали постачати бронесталь виробникам захисної амуніції. Наразі Львівський Оборонний Кластер безплатно отримав від Метінвест-СМЦ понад 500 тонн сталевих листів. Цей матеріал уже захищає наших військових на передовій. Це наш внесок у перемогу України”, – зазначив генеральний директор Метінвест-СМЦ Ігор Тонєв.

blank
Фото: Львівський оборонний кластер

ЛОК зміг з нуля організувати виробництво під час війни. Кластер об’єднує спеціалістів оборонних підприємств, волонтерів та виробничі потужності з усієї країни, щоб забезпечувати захисників якісними бронежилетами. Організація має власну лабораторію для тестування готової продукції, тож кожен бронежилет ретельно перевірений.

“Нам вдалося налагодити виробництво якісних бронежилетів, які передаємо на фронт. Завдяки надійним партнерам, зокрема й Метінвест-СМЦ, ми виготовили їх 80 тисяч. Наша мета – вийти на цифру 100 тисяч бронежилетів уже найближчим часом. Уся амуніція відповідає державним стандартам і вимогам військових. Матеріали протестовані й відстріляні. Зауважу, що ми також розробляємо бронежилети для медиків, а в межах допомоги ювенальним службам розробили та виготовляємо захисні комплекти для евакуації дітей. У нас потужна команда фахівців, тому за підтримки в тому числі великого бізнесу ми зможемо зробити більше для України та українців”, – повідомив Голова Правління Львівського Оборонного Кластера Максим Плєхов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають