9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Львівський Оборонний Кластер та ДСНС домовилися про співробітництво

Львівський Оборонний Кластер (ЛОК) та ДСНС України підписали меморандум про співробітництво.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення ЛОК у Facebook.

Відбулося це під час передачі ДСНС України 2000 бронежилетів від ЛОК. На передачі броні був присутній голова ДСНС, генерал-майор Сергій Крук.Понад 85 тис бронежилетів ЛОК передав безкоштовно Захисникам, у тому числі й рятувальникам.

blank

12-ть управлінь ДСНС у різних областях України отримували броню зі Львова. Це ДСНС Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Чернігівської, Кіровоградської, Одеської, Тернопільської, Полтавської та Сумської областей.

А до цього разу одразу 2 тисячі бронежилетів було передано ДСНС України, аби закрити нагальні потреби служби.

“Щиро радіємо, що маємо змогу допомогти захистити тих, хто боронить нашу землю від окупанта і ворога. І сьогоднішнє підписання меморандуму про співпрацю між ЛОК і ДСНС — це ще один крок до нашої Перемоги”, – наголосив Максим Плєхов – голова правління ЛОК.

Про ЛОК

Львівський Оборонний Кластер (ЛОК) — це об‘єднання волонтерів, підприємців та експертів з усієї країни, в тому числі Харківського Заводу Засобів Індивідуального Захисту.

ЛОК визначений Міністерством Оборони України основним координатором волонтерського руху з виготовлення бронежилетів. Створений з початком повномасштабного вторгнення росії в лютому 2022 року. Займається координацією виробництва бронежилетів та безкоштовно передає їх до Сил Оборони України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають