9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Львівський бронетанковий завод відремонтує партію танків та БМ “Дозор-Б” на замовлення ЗСУ

ДП “Львівський бронетанковий завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, проведе військовий ремонт у місцях розташування несправної техніки Збройних сил України виїзними ремонтними бригадами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Відповідний тендер від Міністерства оборони України був розміщений 2 липня цього року на сайті державних закупівель ProZorro.

Зазначається, що робітники ЛБТЗ повинні будуть провести ремонтні роботи з відновлення танків Т-72 та Т-64, бойових ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-1, гусеничних пожежних машин ГПМ-54 та інших видів спецтехніки на гусеничній танковій платформі (база від Т-55, Т-64 та Т-72), а також тактичних бойових колісних машин “Дозор-Б”.

При цьому, точний кількісний перелік зазначених видів техніки не надається.

Вартість послуги складає 9 млн гривень, а всі роботи мають бути проведені до 30 листопада поточного року.

Нагадаємо, це лише один з багатьох “липневих” тендерів на ремонт різних видів військової техніки від Відділу підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного, технічного та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони.

Так, раніше ми вже повідомляли про визначення переможців у низці тендерів на відновлення автомобільної техніки (на загальну вартість у 280 млн гривень), капітальний ремонт 20 гусеничних тягачів МТ-ЛБ (на суму у 35 млн грн), військовий ремонт БТР-3 різних модифікацій (21,5 млн грн), військових тягачів МАЗ-537 та чотирьох виробів зі складу комплексу автоматизованої системи управління “Ореанда-ПС”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають