9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Львівський бронетанковий завод відновив партію броньованих тягачів БТС-4 для Міноборони України (фото)

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», виконало держоборонзамовлення на відновлення понад десяти броньованих тягачів середніх БТС-4 з одночасним покращенням їх тактико-технічних характеристик (ТТХ) для Міноборони України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну “Укроборонпром”.

Перша партія відремонтованої техніки вже відправлена безпосередньо у війська, друга – чекає на відвантаження.

blank
Відновлений броньований тягач середній БТС-4 силами ДП «Львівський бронетанковий завод». Фото: пресслужба ДК «Укроборонпром»

На частині вдосконалених БТС-4 було встановлено ведучі колеса танка Т-80 та уніфіковані гусеничні стрічки від цієї ж моделі.

«Це оновлення ініціювало Міністерство оборони України для уніфікації всіх видів військової техніки, – розповідає директор заводу Віктор Андрощук. – У стислі терміни фахівці нашого підприємства створили конструкторську та технологічну документацію на переробку ходової частини зі встановленням ведучих коліс та іншими необхідними змінами. Броньовані тягачі з покращеними ТТХ успішно пройшли типові випробування та підтвердили свою ефективність. Хочу наголосити, що це дає можливість у наступних замовленнях встановлювати уніфіковані гусеничні стрічки від танка Т-80 на танках Т-72, Т-55 (54) і всіх видах спеціальної та інженерної військової техніки на базі цих машин».

blank
Відновлений броньований тягач середній БТС-4 силами ДП «Львівський бронетанковий завод». Фото: пресслужба ДК «Укроборонпром»

БТС-4 оснащено крановою установкою з гідравлічним приводом вантажопідйомністю до 12 тонн, електрозварювальним обладнанням, тяговою та додатковою лебідками. Все це дає можливість виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах.

Для розчищення шляхів і обладнання позицій тягач отримав сучасне бульдозерне обладнання. За тактико-технічними характеристиками цей тягач не поступається БРЕМ-1, а його відновлення коштує значно дешевше.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають