Львівський бронетанковий завод представив новий БРЕМ “Зубр”

15752
 • ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробило нову броньовану ремонтно-евакуаційну машину (БРЕМ) «Зубр».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Про це стало відомо під час святкування 75-річча з дня створення українського підприємства, яке відмічали 10 травня цього року.

  «БРЕМ «Зубр» створений для технічного супроводження танкових підрозділів Збройних сил України», – повідомив головний інженер ЛБТЗ Герман Сметанін.

  «Він розроблений ЛБТЗ у 2018 році. Наразі організовується проведення його визначальних відомчих випробувань. Можливо до кінця цього року його буде допущено в експлуатацію в ЗСУ», – розповів він.

  Представник львівського заводу повідомив, що новий зразок створено на базі радянського танку Т-55. Також він може використовувати як основу ходову частину танка Т-54 або БТС-4 (радянський броньований тягач на базі середнього танка Т-44).

  «Тобто база машини може використовуватися різна», – підкреслив Герман Сметанін.

  За його словами, нова машина має 12-тонний кран-стрілу та 25-тонну тягову лебідку, що забезпечує евакуацію пошкодженої техніки з поля бою.

  Варто додати, що на урочистих заходах у Львові був присутній і представник Центрального бронетанкового управління ЗС України полковник Олександр Гордієнко. Він спілкуючись з журналістами відмітив, що ремонтна техніка, яка створена колективом підприємства, така як нові БРЕМ «Лев» та «Зубр», є вкрай потрібною у військах.

  Полковник Гордієнко висловив впевненість, що ці розробки, зокрема «Зубр», успішно пройдуть випробування та вже скоро опиняться на озброєнні військових частин.

  Нагадаємо, у березні цього року Львівський бронетанковий завод завершив виготовлення великої партії БТС-4ЛБТЗ для іноземного замовника.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here