9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

“Львівський бронетанковий завод” поставив армії рекордну партію пожежних танків ГПМ-54 (фото)

 • Фахівці ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, завершили капітальний ремонт та модернізацію партії з майже 15 броньованих машин ГПМ-54.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Відзначається, що це найбільша партія спецмашин такого класу яку отримали Збройні сили за часів Незалежності.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  Щоб розпочати цю непросту та вкрай необхідну роботу, заводчанам, спільно з колегами з Конструкторсько-технологічного центру озброєння ЗСУ, довелося повністю переробити конструкторську та технологічну документацію, щоб позбутися залежності від російських комплектуючих.

  “Менше ніж за рік було допрацьовано технологічну та конструкторську документацію для проведення капітального ремонту і модернізації пожежних машин та запущено процес виробництва. А за останні півтора року підприємством відновлено понад два десятки пожежних танків”, – повідомив директор ЛБТЗ Віктор Андрощук.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  “На модернізованих пожежних танках ми встановили нове гідравлічне обладнання європейського виробництва, яке забезпечує управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини; встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням; допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі”, – розповів про оновлені ГПМ-54 заступник директора з виробництва ЛБТЗ Богдан Шандра.

  Як відзначили у пресслужбі Концерну, створений на базі радянського танка Т-55, ГПМ-54 наразі є основним типом такої техніки, що стоїть на озброєнні Збройних сил України. Гусенична машина є вкрай необхідною для гасіння можливих пожеж різних класів складності на складах зброї та боєприпасів, де доступ іншої пожежної техніки є неможливим.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  Вітчизняна гусенична пожежна машина має цистерну для води місткістю 9 м³, а також бак для піни місткістю 1,1 м³ та може гасити пожежу водою з відстані до 60 метрів. ГПМ-54 також здатний розчищати проходи для іншої пожежної техніки, а броньований корпус та фільтровентиляційна установка забезпечує безпеку екіпажу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat...

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  Харківський авіазавод очікує на замовлення восьми військових літаків

  Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство (Харківський авіазавод) може отримати замовлення на 8 літаків для військових. За словами віцепрем'єр-міністр...

  Завод «Океан» відремонтує великий гідрографічний катер «А. Лисенко»

  Суднобудівний завод «Океан» прийняв на ремонт великий гідрографічний катер «А. Лисенко».Передає Національний...