9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

“Львівський бронетанковий завод” поставив армії рекордну партію пожежних танків ГПМ-54 (фото)

 • Фахівці ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, завершили капітальний ремонт та модернізацію партії з майже 15 броньованих машин ГПМ-54.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Відзначається, що це найбільша партія спецмашин такого класу яку отримали Збройні сили за часів Незалежності.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  Щоб розпочати цю непросту та вкрай необхідну роботу, заводчанам, спільно з колегами з Конструкторсько-технологічного центру озброєння ЗСУ, довелося повністю переробити конструкторську та технологічну документацію, щоб позбутися залежності від російських комплектуючих.

  “Менше ніж за рік було допрацьовано технологічну та конструкторську документацію для проведення капітального ремонту і модернізації пожежних машин та запущено процес виробництва. А за останні півтора року підприємством відновлено понад два десятки пожежних танків”, – повідомив директор ЛБТЗ Віктор Андрощук.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  “На модернізованих пожежних танках ми встановили нове гідравлічне обладнання європейського виробництва, яке забезпечує управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини; встановлено нове бульдозерне обладнання марки ТБС-86 з грейдерним положенням; допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі”, – розповів про оновлені ГПМ-54 заступник директора з виробництва ЛБТЗ Богдан Шандра.

  Як відзначили у пресслужбі Концерну, створений на базі радянського танка Т-55, ГПМ-54 наразі є основним типом такої техніки, що стоїть на озброєнні Збройних сил України. Гусенична машина є вкрай необхідною для гасіння можливих пожеж різних класів складності на складах зброї та боєприпасів, де доступ іншої пожежної техніки є неможливим.

  Пожежні танки ГПМ-54 відновлені та модернізовані на ДП “ЛБТЗ”

  Вітчизняна гусенична пожежна машина має цистерну для води місткістю 9 м³, а також бак для піни місткістю 1,1 м³ та може гасити пожежу водою з відстані до 60 метрів. ГПМ-54 також здатний розчищати проходи для іншої пожежної техніки, а броньований корпус та фільтровентиляційна установка забезпечує безпеку екіпажу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.Про це...

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  Зараз читають

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  Литовська компанія підписала договори з Миколаївським та Полтавським локомотивними заводами

  LTG Cargo Ukraine, дочірня компанія литовської LTG Cargo, уклала договори з двома українськими підприємствами для обслуговування та...

  Бразилія та Україна посилюватимуть співпрацю у виробництві сільськогосподарської техніки

  Бразильський бізнес бачить великі перспективи кооперації в можливостях, які відкриває Угода про асоціацію України з Європейського Союзу.Передає...

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.