9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Львівський бронетанковий завод передав армії чергову партію з шести модернізованих танків (фото)

ДП “Львівський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передав для потреб Міністерства оборони України чергову партію з 6 одиниць модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

“Це для нас нелегке випробування, адже частина бронетехніки відремонтована в умовах карантину. Нами були здійснені всі необхідні заходи щодо недопущення поширення коронавірусу на ЛБТЗ. Зокрема, із більше ніж семисот працівників підприємства більша частина відправлена на простій, частина співробітників працює вдома дистанційно, якщо це дозволяє виконувати їх посадові обов’язки. Але для того, аби вчасно виконати ДОЗ – майже третина працівників (в основному, робочих спеціальностей) виходить на роботу. У нас вдосталь приміщень, тому скупчень працівників немає. Медиками на прохідній проводиться температурний скринінг і лише якщо працівники відчувають себе повністю здоровими – вони перетинають контрольно-пропускний пункт підприємства”, – наголосив директор ДП “Львівський БТЗ” Віктор Андрощук.

ЛБТЗ передав чергову партію танків на передову

#madeinUOP Сьогодні Львівський бронетанковий завод передав Збройним силам Україні чергову партію техніки! Шість танків Т-64 пройшли капітальний ремонт та модернізацію і тепер готові знову повернутися на передову. На відео ви чуєте як ревуть двигуни танків під час їх вантажу на спеціальну платформу, яка залізничними коліями доставить їх до пункту призначення. За словами директора ЛБТЗ Віктора Андрощука, частину бронетехніки ремонтували в умовах національного карантину і для того, аби вчасно виконати ДОЗ, майже третина працівників за графіком виходила на роботу із посиленими засобами особистого захисту. Приміщень тут вдосталь, тому скупчення працівників не допускали і з роботою при цьому гідно впоралися. Ремонт та модернізація даної бронетехніки виконується в рамках державного контракту за 2019 рік, який є перехідним і має бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року. На Львівському бронетанковому заводі, як і на решті підприємств бронетанкового дивізіону Укроборонпрому, сподіваються, що нові контракти з МОУ в рамках цьогорічного ДОЗ будуть укладені вже в найближчому майбутньому. Це дозволить нам безперебійно забезпечувати Збройні сили України необхідним озброєнням та військовою технікою, а підприємства – роботою. Детальніше про роботу ЛБТЗ та відвантажену техніку – за посиланням у першому коментарі.

Опубліковано Державний концерн "Укроборонпром" Середа, 25 березня 2020 р.

Також на підприємстві самостійно шиють маски для потреб працівників.

Керівник підприємства також розповів, що ремонт та модернізація даної бронетехніки виконується в рамках державного контракту за 2019 рік, оскільки він є перехідним та повинен бути повністю виконаним у кінці другого кварталу 2020 року.

blank

Наголошується, що відповідно до контракту підприємство відправило вже більше півсотні одиниць відремонтованої та модернізованої бронетехніки – це танки Т-64 і Т-72, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, а також броньовані гусеничні пожежні машини ГПМ-54.

“Ми не знаємо, скільки ще буде тривати карантин та як будуть змінюватися його умови, проте, наразі ми справляємось із роботою і передаємо чергову партію танків Т-64 нашим військовим. Бажаємо нашим захисникам, собі та всій Україні міцного імунітету для перемоги над вірусом і зовнішнім агресором”, – з надією додав Віктор Андрощук.

blank

Нагадаємо, Т-64 зразка 2017 року, партію яких відправили до ЗСУ, отримав новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, новий динамічний захист, систему супутникової навігації та сучасні цифрові радіостанції.

Виробництво цієї версії машини на підприємстві було опановано з липня минулого року. Станом на лютий 2020 року на заводі на модернізації у різній стадії виробництва знаходилося 15 Т-64.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають