9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

“Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало підрозділам Збройних сил України п’ять модернізованих танків Т-64 та Т-72.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу ДК “Укроборонпром”.

Роботи на цих військових машинах були виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування підприємства зі сторони держави.

Танки укомплектовано сучасними системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом.

Це вже друга передача військової техніки від ЛБТЗ до Міністерства оборони України у поточному році. Перша партія налічувала понад 10 модернізованих бойових машин.

“У першому кварталі завод перевиконав виробничий план на понад 20 мільйонів гривень у грошовому еквіваленті”, – зазначає директор підприємства Віктор Андрощук.

Нагадаємо, Львівський бронетанковий завод займається виготовленням та ремонтом цілого ряду військової техніки. В лінійці підприємства, зокрема, броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини “Лев” і “Зубр” й тактична броньована колісна машина “Дозор-Б”. Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 й низки спеціальних інженерних машин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають