9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Львівський авіаремонтний завод передав Повітряним силам модернізований винищувач МіГ-29МУ1 (фото)

ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало Повітряним силам Збройних сил України черговий винищувач МіГ-29МУ1 після капітального ремонту та модернізації.

Літак успішно здійснив випробувальні польоти та відбув до місця дислокації ПС ЗСУ, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну.

Роботи були виконані в рамках державного оборонного замовлення. Фахівці ЛДАРЗ провели модернізацію систем і обладнання та продовжили ресурсні показники винищувача. Зокрема, МіГ-29МУ1 отримав нову авіоніку та капітально відремонтовані двигуни.   

blank
Винищувач МіГ-29МУ1 після капітального ремонту на ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод». Фото: пресслужба ДК «Укроборонпром».

Літак тепер має збільшену точність навігації та дальність застосування автоматизованих засобів інструментальної посадки. Це стало можливим завдяки інтегрованому в бортове радіоелектронне обладнання приймачу системи супутникової навігації. Крім того, було здійснено заміну блока приймача бортової РЛС, що дало змогу підвищити її надійність шляхом використання нової, більш сучасної елементної бази. Насамкінець розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО.  

«Кожен у нашому колективі пишається найменшою можливістю надати підтримку та висловити повагу військовим льотчикам. Модернізований винищувач МіГ-29МУ1 – це найкраще, що ми можемо зробити для наших військових у нинішніх умовах», – зазначив директор підприємства Дмитро Матрунчик.  

Зазначимо, що у березні «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» передав відновлений в інтересах Повітряних сил ЗСУ навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

ДП «ЛДАРЗ» – єдине підприємство в Україні, яке відновлює винищувачі МіГ-29 для Повітряних сил Збройних сил України. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком ЗСУ. Багатофункціональність винищувача дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони та для нанесення ударів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають