9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Львівський бронетанковий завод отримає держзамовлення на 920 млн гривень

За ці гроші підприємство модернізує для ЗСУ 72 танки, а також пожежні та евакуаційні машини

Львівський бронетанковий завод отримає держзамовлення на 920 млн грн. За ці гроші завод модернізує для української армії 72 танки [wiki]Т-72[/wiki], поставить 20 бронетранспортерів «[wiki]Дозор-Б[/wiki]», а також евакуаційні та пожежні машини. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого візиту до Львова у п’ятницю, 14 липня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Zaxid.net

«920 млн гривень – саме стільки грошей має отримати Львівський бронетанковий завод. 920 млн – це не лише на танки, не лише на пожежні машини. Двадцять «Дозорів» будуть також готові до відправки у війська. І мені дуже приємно чути позитивні відгуки від військових про якість вашої роботи», – сказав Петро Порошенко.

До слова, минулого року держава замовила у Львівського бронетанкового заводу 10 бронетранспортерів «Дозор-Б». За словами начальника цеху №2 підприємства Ігоря Пилип’яка, зараз на підприємстві повністю укомплектовані та готові до виконання бойових завдань два «Дозори-Б». Ще вісім таких бронетранспортерів на заводі зараз збирають.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають