9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Львівська компанія створює унікальні комплекси швидкого зведення фортифікаційних споруд

Львівська виробничо-комерційна фірма «Пліт» продемонструвала захисні споруди та комплекси для швидкого зведення укріплень, фортифікаційних захисних об’єктів, захисних сіток та іншого обладнання.

Одною з найкращих розробок підприємства є мобільна габіона конструкція «Гарда», що являє собою вже ціле сімейство габіоних конструкцій, що забезпечують безпеку та збереження життя бійцю на полі бою та під час захисту важливих стратегічних об’єктів від нападів ворожих загонів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Мобільна габіона конструкція «Гарда» призначена для швидкого зведення фортифікаційної споруди для укриття особового складу, спостереження та ведення вогню. Комплект компактно складений для транспортування, містить стінові елементи, елементи перекриття, амбразури оригінальної конструкції які оптимізовані для використання з МГК. Для розгортання потрібен лише ґрунт для засипки. Час розгортання – 2 – 4 год залежно від матеріалу засипки й кваліфікації особового складу. Для комплектів МГК «Ґарда – 3» розроблені методики зведення та інструкція.

Подібні комплекси вже поставлялися у зону АТО не зарекомендували себе як надійні та ефективні фортифікаційні споруди швидкого зведення.

Перед виготовленням комплектів МГК «Гарда-3», були проведені дослідні роботи та отриманий практичний результат який забезпечує захист особового складу від стрілецької зброї противника та ураження автоматичною гарматою 2А42 з використанням осколково-фугасного пострілу. МГК та комплекти МГК «Гарда-3» успішно пройшли державні випробування.

Компанія також брала участь в міжнародній виставці “Зброя та Безпека 2017”, де продемонструвала перспективну продукцію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають