9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Луцький завод «Мотор» передав партію двигунів для винищувачів Повітряних сил

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» відвантажив партію авіаційних двигунів для винищувачів СУ-27 та МіГ-29 Повітряних сил Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На підприємстві повідомили, що відвантаження авіаційних реактивних двигунів АЛ-31 та РД-33 відбулося достроково відповідно до Державного контракту з Міністерством оборони України.

На державному підприємстві запевнили, що всі зобов’язання перед Міноборони України у 2021 році виконано повністю і з високою якістю.

«ДП “ЛРЗ “Мотор” готове і в подальшому виконувати завдання за призначенням, в значно більших обсягах відремонтованої продукції, для забезпеченню обороноздатності Батьківщини», – йдеться у повідомленні.

blank
Виробничий процес на ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”

ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» – підприємство, яке проводить повний комплекс робіт з капітального ремонту авіадвигунів, включно з капітальним ремонтом агрегатів паливної автоматики та електроагрегатів.

Окрім ремонту зазначених типів двигунів, Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» проводить капітальні ремонти авіаційних двигунів ГТДЕ-117 і ГТДЕ-117(-1) та їх агрегатів.

blank
Виробничий процес на ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”

Також проводить капітальний ремонт авіаційних двигунів до більшості літаків тактичної авіації Збройних Сил України: бомбардувальників Су-24, винищувачів Су-27 та МіГ-29, а також капітальний ремонт агрегатів паливної автоматики до двигунів Д-30 КП (КП-2) для літаків Іл-76 військово-транспортної авіації.

Окрім цього до всього переліку здійснює виготовлення запасних частин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають