9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Лозівський ковальсько-механічний завод постачатиме запчастини для ремонту бронетехніки Казахстану

Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ, Харківська обл.), що входить до Індустріальної групи “УПЕК”, досяг попередніх домовленостей з Міністерством оборони Казахстану про постачання комплектуючих і запасних частин для капітального ремонту бронетранспортерів, які перебувають на озброєнні цієї республіки.

Про це повідомляє прес-служба УПЕК, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, відповідна домовленість досягнута в рамках дебютного участі ЛКМЗ в Міжнародній спеціалізованій виставці “Зброя та безпека-2018”, що проходила у Києві з 9 по 12 жовтня.

В даний час опрацьовується відповідна документація.

Ми також запропонували казахським заводам-виробникам бронемашин спецсталь, минулий загартування і термообробку на ЛКМЗ. Матеріал має високі характеристики міцності та пулестойкими характеристиками, – цитує прес-служба директора з розвитку виробництва спецтехніки Василя Черномаза.

Крім цього, в рамках заходу зі Збройними силами М’янми обговорювалися питання розширення двостороннього військово-технічного співробітництва.

Бірманські представники зацікавлені в нарощуванні виробничих потужностей на заводі оборонного призначення з розміщенням виготовлення комплектуючих до бронемашинам. Це – мости, важелі, колісні і погоджують редуктори. Налагодити їх випуск планується за допомогою фахівців ЛКМЗ, – повідомив В.Черномаз.

Відповідно до прес-релізу, на виставці завод представив колісні і погоджують редуктори, провідні мости, важелі підвіски для військових броньованих машин різного типу, в тому числі медичних, лінійних, командно-штабних, ремонтно-експлуатаційних, бронеавтомобілів “Дозор”, бронекорпусів для яких випускає ЛКМЗ.

За оцінкою В.Черномаза, ЛКМЗ – одне з небагатьох вітчизняних підприємств, що зберегли унікальні технології роботи з бронею.

ЛКМЗ спеціалізується на виготовленні штампованих заготовок, трансмісій, бронетехніки і причіпний сільгосптехніки, а також на великосерійному виробництві поковок (більше 500 найменувань) для підприємств залізничного транспорту, тракторного, автомобільного та сільгоспмашинобудування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають