9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

Приватне підприємство “Лозівський ковальсько-механічний завод” вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

За даними майданчика ProZorro, за умовами останнього тендеру, що був оприлюднений 5 серпня цього року, ЛКМЗ має виготовити за 43 млн гривень 10 корпусів В1349.01сб-1-02 (БТР-4Е).

Їх постачання передбачається кількома партіями: перші три через 90 днів після перерахування авансу та постачання давальницької сировини, наступні 3 через 120 днів та наступні два місяці по 2 корпуси.

Ще одне серпневе замовлення для ЛКМЗ – 10 комплектів деталей броньового корпусу (без спецсталі) для БТР-4Е, виготовлені за конструкторською документацією ХКБМ, вартістю 8 300 000 гривень.

blank

Строк постачання деталей – 3 комплекти до 10 жовтня цього року, 1 комплект до 31 жовтня цього року, 3 комплекти до 30 листопада цього року. та 3 комплекти до 10 грудня 2021 року.

blank

Варто додати, що ЛКМЗ з квітня поточного року вже уклало з ХКБМ шість контрактів (без вищезгаданих двох тендерів) на виготовлення корпусів та деталей для них. Загальна вартість послуг за ці замовлення становить 65,4 млн гривень. Однак кількість корпусів в публічних звітах не повідомляється.

Нагадаємо, у березні цього року стало відомо, що ХКБМ підписало з Міністерством оборони України контракт на виготовлення 75 БТР-4, з яких 60 машин у новій плавучий версії для Морської піхоти ВМСУ.

Хоч ХКБМ почав закуповувати велику кількість деталей для БТР-4 ще рік тому, на сьогодні офіційної інформації про будь-які постачання Збройним силам України нових БТР-4Е (після виконання контракту на постачання 45 БТР-4Е влітку минулого року) не повідомлялося.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають