9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Лідери авіакластеру «МіГремонт» отримав 65 млн грн прибутку в 2016 році

65 млн грн чистого прибутку в 2016 році отримав Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГремонт», що є частиною авіаційного кластеру ДК «Укроборонпром», створеного на базі ДП «Антонов». Про це свідчать результати фінансової звітності компанії.

Експортні надходження компанії за рік зросли майже в 2 рази. У 2016 році цей показник склав 100,3 млн грн, тоді як у 2015 році – 59,2 млн грн.

Протягом 2016 року, в тісній співпраці з вітчизняними підприємствами, «МіГремонт» модернізував комплекси бортового обладнання літаків, в тому числі під стандарти НАТО.

Якісна продукція компанії створює конкуренцію іноземним аналогам. Система менеджменту якості підприємства була відзначена сертифікатом відповідності вимогам ISO 9001:2015 у квітні 2016 року.

Підприємство активно впроваджує програму імпортозаміщення. «МіГремонт» повністю відмовився від російських деталей. Тепер він закуповує більше 80% сировини та комплектуючих в Україні, а іншу частину – в європейських постачальників.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Кабінет міністрів України передав ДП «Антонов» до складу ДК «Укроборонпром».

Влітку 2016 року ДК «Укроборонпром» створив на базі ДП «Антонов» авіаційний кластер. У ньому консолідовані всі авіабудівні потужності країни. Цей кластер є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни в рамках затвердженої стратегії Концерну.

У складі «Укроборонпрому» за 2 роки «Антонов» збільшив рентабельність і дохід в 4 рази. Підприємство створило перший український літак без російських комплектуючих Ан-132D, що успішно здійснив перший політ. Було представлено перший український ударний безпілотник із високоточними засобами ураження «Горлиця». Авіагігант значно розширив коло іноземних партнерів, виконав програму імпортозаміщення російський складових і отримав держзамовлення від

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають