9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

ЛБТЗ передав армії партію модернізованих БМП-1 (фото)

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ), яке входить до складу “Укроборонпрому”, успішно завершило капітальний ремонт і модернізацію партії бойових машин піхоти БМП-1.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу “Укроборонпрому”.

Працівники заводу розпочали роботу на початку листопада. Вони оновили техніку та внесли істотні конструктивні зміни.

blank
Модернізовані на ЛБТЗ БМП-1 для ЗСУ. Фото: пресслужба “Укроборонпрому”

На модернізованих бронемашинах встановлено сучасні приціли, прилади нічного бачення з покращеними характеристиками, нові цифрові радіостанції, системи супутникові навігації та прилади освітлення, накладено піксельне покриття тощо. 

«На кінець поточного року ЛБТЗ вчасно та якісно виконав договори, укладені з Міністерством оборони України, – розповів директор підприємства Віктор Андрощук. – Ми сподіваємося, що державне замовлення на 2022 рік ухвалять вчасно і ми зможемо взятися за виконання нових контрактів. Це необхідно для подальшого відновлення бронетехніки українських військових і безперебійної роботи нашого заводу».

blank
Модернізовані на ЛБТЗ БМП-1 для ЗСУ. Фото: пресслужба “Укроборонпрому”

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що ще одне підприємство “Укроборонпрому” – Житомирський бронетанковий завод – у середу, 15 грудня, передало Збройним силам України партію БМП-2 та БРЕМ-2 після ремонту та модернізації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають