9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Київський бронетанковий завод виготовив шасі БТР-3 для командно-штабної машини (фото)

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» виготовило та передало ТОВ «Телекард-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Підприємство є співвиконавцем постачання двох командно-штабних машин К-1450-01 на основі базового шасі БТР-3КШ (В1356).

blank
Шасі БТР-3КШ Фото: Київський бронетанковий завод

ДП «Київський бронетанковий завод» достроково виконало свої зобов’язання та передало Замовнику перше базове шасі 4 червня 2021 року.

“Друге базове шасі наразі проходить підготовку до кваліфікаційних випробувань, що підтвердить готовність ДП «Київський бронетанковий завод» до серійного виробництва базового шасі БТР-3КШ (В1356)”, – написали у пресслужбі.

Державні випробування командно-штабних машин К-1450-01 проводили у 2018 році.

blank
КШМ на базі БТР-3 Фото: НГУ

У новій КШМ розмістили засоби радіо-, супутникового, транкінгового, радіорелейного та проводового зв’язку, які спроможні забезпечувати стійке, завадозахищене управління частинами та підрозділами під час бойових дій, під час руху на марші та в умовах застосування ворогом засобів радіоелектронної протидії (РЕП).

Розробка командно-штабної машини на ТОВ «Телекарт-Прилад» розпочалась ще 2011 року, тоді це одеське підприємство розробило КШМ на базі БТР-70.

blank
Фото: ТОВ «Телекарт-Прилад»

Нова КШМ створена на одеському підприємстві ТОВ «Телекарт-Прилад» у тісному тандемі з військовими науковцями та має відразу три варіанти рухомої бази:

  • БМП-1
  • БТР-3
  • БТР-4
blank
КШМ Фото: Народна армія

В машині є вітчизняні, й закордонні засоби та системи зв’язку. Мова йде про турецькі станції ASELSAN та американські Harris Falcon, а також про вітчизняну апаратуру. Це дозволяє налагодити ефективні різні види зв’язку між підрозділами, а також створити мережі обміну інформацією.

Загальне призначення командно-штабних машин у війську:

  • здійснення сеансів відкритого та захищеного радіотелефонного зв’язку
  • передавання та приймання інформації з використанням ПЕОМ типу Notebook робочих місць службових осіб, як штатних, так і винесених
  • по супутникових, радіорелейних, радіо- (з використанням радіостанцій виробництва корпорації Harris, компаній Motorola і Aselsan) та проводових каналах зв’язку

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають