9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Київський бронетанковий завод відремонтував партію бронетранспортерів БТР-3ДА для української армії (фото)

Київський бронетанковий завод відремонтував партію бронетранспортерів БТР-3ДА на замовлення Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Так, 9 липня поточного року в рамках виконання договору на ремонт за технічним станом, достроково передало Міністерству оборони України партію відновлених бронетранспортерів БТР-3ДА.

“Можливо саме ці бронетранспортери візьмуть участь у параді військ, що відбудеться 24 серпня на Хрещатику та Майдані Незалежності у Києві з нагоди тридцятиріччя Незалежності України”, – зазначили у повідомленні пресслужби підприємства.

blank
Бронетранспортери БТР-3ДА після ремонту на ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

БТР-3ДА оснащений бойовим модулем «Штурм-М» з 30-мм автоматичною гарматою ЗТМ-1, що має скорострільність у 330 пострілів за хвилину. Завдяки наведенню озброєння за допомогою сучасного цифрового комплексу з лазерним далекоміром, а також стабілізатору гармати, вдається досягти високої точності та кучності вогню на всіх режимах.

blank
Бронетранспортери БТР-3ДА після ремонту на ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

Нагадаємо, що на початку червня Державне підприємство “Київський бронетанковий завод” виготовило та передало ТОВ «Телекарт-Прилад» перше шасі БТР-3 для командно-штабної машини (КШМ) в рамках державного оборонного замовлення.

Київський бронетанковий завод є співвиконавцем постачання двох командно-штабних машин К-1450-01 на основі базового шасі БТР-3КШ (В1356).

blank
Шасі БТР-3КШ Фото: Київський бронетанковий завод

ДП «Київський бронетанковий завод» достроково виконало свої зобов’язання та передало Замовнику перше базове шасі 4 червня 2021 року.

“Друге базове шасі наразі проходить підготовку до кваліфікаційних випробувань, що підтвердить готовність ДП «Київський бронетанковий завод» до серійного виробництва базового шасі БТР-3КШ (В1356)”, – написали у пресслужбі.

Державні випробування командно-штабних машин К-1450-01 проводили у 2018 році.

blank
КШМ на базі БТР-3 Фото: НГУ

У новій КШМ розмістили засоби радіо-, супутникового, транкінгового, радіорелейного та проводового зв’язку, які спроможні забезпечувати стійке, завадозахищене управління частинами та підрозділами під час бойових дій, під час руху на марші та в умовах застосування ворогом засобів радіоелектронної протидії (РЕП).

Розробка командно-штабної машини на ТОВ «Телекарт-Прилад» розпочалась ще 2011 року, тоді це одеське підприємство розробило КШМ на базі БТР-70. Нова КШМ створена на одеському підприємстві ТОВ «Телекарт-Прилад» у тісному тандемі з військовими науковцями та має відразу три варіанти рухомої бази.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають