9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Київський бронетанковий завод проведе на замовлення ЗСУ військовий ремонт БТР-3 різних модифікацій

ДП “Київський бронетанковий завод”, який ходить до складу ДК “Укроборонпром”, проведе військовий ремонт бронетранспортерів БТР-3ДА, БТР-3Е1, БТР-3Е1У, БТР-80 та машин на їх базі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Держпідприємство, за даними майданчика державних публічних закупівель ProZorro, має відремонтувати бойові машини до кінця листопада цього року силами виїзних бригад своїх спеціалістів на території військових частин.

Вартість надання послуг представники замовника (Міністерства оборони України) попередньо оцінили у 21 500 000 гривень.

Варто відзначити, що цей тендер є одним з тендерів “липневого пакету” схожих пропозицій від Міноборони України на ремонт військової техніки та її компонентів.

blank

Так, раніше ми вже повідомляли про замовлення з капітального ремонту двох десятків гусеничних тягачів МТ-ЛБ, 110 вантажівко КамАЗ, 20 важких автомобільних тягачів, а також низку тендерів на відновлення вантажних автомобілів КрАЗ, Урал та МАЗ на загальну суму (вісім тендерів) у понад 320 мільйонів гривень.

blank
Бронетранспортери БТР-3ДА після ремонту на ДП “Київський бронетанковий завод”. Фото пресслужби підприємства

Також варто нагадати, що 9 липня поточного року КБТЗ в рамках виконання договору на ремонт за технічним станом, достроково передав Міністерству оборони України партію відновлених бронетранспортерів БТР-3ДА (партією кількістю щонайменше у вісім одиниць).

Крім того, нещодавно було проведено тендер на ремонт близько 150 двигунів для бронетехніки, реактивних систем залпового вогню та зенітно-ракетних комплексів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають