9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Київський бронетанковий завод передав армії останню партію модернізованих Т-72 за минулорічним контрактом

У середу, 4 квітня, Київський бронетанковий завод, що входить до державного концерну “Укроборонпром”, передав Збройним силам України партію із шести танків Т-72.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Зазначається, що на танках Т-72 провели доробки з метою покращення їхніх бойових та технічних характеристик.

Цією партією Київський завод завершив постачання танків за державним контрактом з Міністерством оборони України. Відомо, що всі танки прийнято військовою прийомкою Міноборони та передано для укомплектування підрозділів Збройних сил України.

Ремонт із покращенням характеристик техніки реалізували Київським бронетанковим заводом у тісній співпраці з Центральним бронетанковим управлінням ЗС України Міністерства Оборони.

За словами виконуючого обов’язки директора Київського бронетанкового заводу Володимира Синявського, танки Т-72 є результатом переосмислення досвіду сучасної війни на Сході України.

На заводі комплексно підійшли до ремонту  та суттєво покращили тактико-технічні характеристики машин, щоб вони краще могли виконувати бойові задачі українських захисників.

Зокрема, покращення характеристик надало змогу збільшити:

  • захищеність,
  • мобільність,
  • вогневі спроможності,
  • управління  машиною.

Фахівці заводу доопрацьовали:

  • оптику та стабілізаційну систему гармати,
  • покращили загальні ходові характеристики.
blank

Однією з головних особливостей Т-72 є можливість ведення вогню високоточними керованими ракетами “Комбат” від підприємства Концерну ДККБ “Луч”.

Крім того, бойовий танк Т-72 має рівень захисту нового покоління, який забезпечують сучасні елементи динамічного захисту.

Особливу увагу при розробці Т-72 було приділено прицільному комплексу та засобам спостереження. Танк отримав:

  • прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління,
  • нічний приціл для ведення вогню керованими ракетами.

Також у Т-72 встановлений комплект з цифрової радіостанції та супутникової навігаційної апаратури, що дозволяє підтримувати зв’язок з піхотними підрозділами, що має величезне значення для взаємодії на полі бою.

Київський бронетанковий завод суттєво покращив ходову частину танку. Була виконана заміна гусениць на нові з резинометалевим шарніром і обрезиненою біговою доріжкою, що дозволило збільшити плавність ходу танку.

Нагадаємо, перші 20 одиниць відремонтованих танків Т-72 із покращеними тактико-технічними характеристиками було передано до українського війська двома партіями у січні 2020 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають