9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Київське підприємство почне ремонтувати та модернізувати авіаційні ракети Р-73

 • Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» почне ремонтувати та модернізувати авіаційні керовані ракети Р-73 класу «повітря-повітря».

  Таку заяву в програмі Security Talks зробив президент підприємства Володимир Зімін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Серійним виробництвом ракети займається російське підприємство АО «ДУКС».

  У світі існує багато операторів даного типу керованих ракети та велика кількість авіаційних ракет Р-73 перебуває на озброєнні Повітряних Сил Збройних сил України, а виготовлені вони були у 1980-х роках.

  “В нас тут є ряд сильних переваг, у першу чергу це той факт, що виробник головки самонаведення цих ракет МК-80 – теплова головка самонаведення він знаходиться у місті Києві – це КБ «Арсенал»”, – акцентував Володимир Зімін.

  Тобто українська оборонна промисловість може запропонувати потенційним замовникам сервісне обслуговування головок самонаведення безпосередньо у виробника з відповідною гарантією.

  Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал» також має і нові розробки для заміни виготовлених ще у СРСР ГСН.

  Володимир Зімін підтвердив можливість модернізації ракет в Україні шляхом встановлення нових головок самонаведення:

  “…може запропонувати як головку МК-80, як ремонт цієї головки, так і поставка модернізованої головки МК-2200”, – зазначає керівник підприємства.

  Оптичні ГСН для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» розробки та виробництва КП СП «Арсенал»

  Це не перша інформація про роботи з модернізації авіаційної ракети, два роки тому, 12 липня 2019 року, під час візиту Президента України в місто Дніпро, керівник держави відвідав конструкторське бюро «Південне», де серед ряду зразків йому продемонстрували модернізовану радянську авіаційну керовану ракету Р-73.

  У 2017 році ракету випробовували в складі літаючої лабораторії на базі гелікоптера Мі-8, де перевірялись тактико-технічні характеристики встановленої ГСН:

  Ракета Р-73, гелікоптер Мі-8

  Які саме зміни будуть внесені в ракету Р-73 в ході модернізації Конструкторським бюро «Південне» наразі не відомо.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Розпочато випробування нової командно-штабної машини на базі БТР-4 для Таїланду (відео)

  На ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов перший етап збирання та пробігових...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.