9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Київське підприємство почне ремонтувати та модернізувати авіаційні ракети Р-73

 • Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» почне ремонтувати та модернізувати авіаційні керовані ракети Р-73 класу «повітря-повітря».

  Таку заяву в програмі Security Talks зробив президент підприємства Володимир Зімін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Серійним виробництвом ракети займається російське підприємство АО «ДУКС».

  У світі існує багато операторів даного типу керованих ракети та велика кількість авіаційних ракет Р-73 перебуває на озброєнні Повітряних Сил Збройних сил України, а виготовлені вони були у 1980-х роках.

  “В нас тут є ряд сильних переваг, у першу чергу це той факт, що виробник головки самонаведення цих ракет МК-80 – теплова головка самонаведення він знаходиться у місті Києві – це КБ «Арсенал»”, – акцентував Володимир Зімін.

  Тобто українська оборонна промисловість може запропонувати потенційним замовникам сервісне обслуговування головок самонаведення безпосередньо у виробника з відповідною гарантією.

  Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал» також має і нові розробки для заміни виготовлених ще у СРСР ГСН.

  Володимир Зімін підтвердив можливість модернізації ракет в Україні шляхом встановлення нових головок самонаведення:

  “…може запропонувати як головку МК-80, як ремонт цієї головки, так і поставка модернізованої головки МК-2200”, – зазначає керівник підприємства.

  Оптичні ГСН для авіаційних ракет класу «повітря-повітря» розробки та виробництва КП СП «Арсенал»

  Це не перша інформація про роботи з модернізації авіаційної ракети, два роки тому, 12 липня 2019 року, під час візиту Президента України в місто Дніпро, керівник держави відвідав конструкторське бюро «Південне», де серед ряду зразків йому продемонстрували модернізовану радянську авіаційну керовану ракету Р-73.

  У 2017 році ракету випробовували в складі літаючої лабораторії на базі гелікоптера Мі-8, де перевірялись тактико-технічні характеристики встановленої ГСН:

  Ракета Р-73, гелікоптер Мі-8

  Які саме зміни будуть внесені в ракету Р-73 в ході модернізації Конструкторським бюро «Південне» наразі не відомо.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.

  Повітряні Сили замовили нове українське світлосигнальне обладнання для аеродромів

  Повітряні Сили України замовили нове світлосигнальне обладнання для власних аеродромів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання...

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».