9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

КВП «Українська бронетехніка» презентувала модернізовану версію спеціалізованого бронеавтомобіля «Новатор» з ПТРК

КВП «Українська бронетехніка» під час XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека -2018», що проходила у столиці України з 9 по 12 жовтня цього року, презентувала модернізовану версію спеціалізованого бронеавтомобіля «Новатор» 4х4, озброєного протитанковим ракетним комплексом «Стугна-П».

Вітчизняне СБА виготовлено на базі популярного шасі Ford 550 зі значними модернізаціями. Машина розроблена відповідно до потреб та побажань спецпідрозділів Національної гвардії та Збройних сил України. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense-Express.

Завдяки інноваційним технічним рішенням, українській компанії вдалося врівноважити навантаження на вісі машини рівномірно. Це дозволяє «Новатору», при масі у 9 тонн, розганятися до швидкості у 140 км/год. Крім того, авто має не тільки стандартний бронезахист кабіни від куль калібру 7,62х39, а й бронювання моторного відсіку. При цьому, СБА має корисне навантаження не 800 кг (як у звичайних світових аналогів такого класу), а близько 2 тонн.

У базовій версії у вантажному відсіку розміщено місце для сидіння та передбачено місце для фіксації санітарних нош. Три борти вантажного відсіку відкидаються. Бокові борти легко знімаються для полегшення завантаження/розвантаження та перевезення вантажів різного розміру. Проте, варіант, що був представлений на виставці, перетворений на мобільну та потужну вогневу точку, завдяки оснащенню «Новатор» 130-мм ПТРК «Стугна-П», розробки КБ «Луч».

blank

blank

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають