9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

“Кузня на Рибальському” отримала повноваження спецекспортера

Кабінет міністрів надав ПрАТ Завод «Кузня на Рибальському» на період до 1 січня 2021 року право на здійснення експорту товарів військового призначення власного виробництва та імпорту товарів військового призначення в інтересах власного виробництва

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UBR.

За інформацією джерел в уряді, проект постанови Кабміну, який вносить відповідні корективи до урядової постанови №1228 від 12 липня 1999 року, затверджений на засіданні уряду 20 грудня.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, текст якої має в своєму розпорядженні агентство, рішення прийнято з урахуванням проведеного у вересні 2017 року перейменування отриманого в 2016 році повноваження спецекспортера терміном до 1 червня 2018 ПАТ «Завод Ленінська кузня» в ПрАТ Завод “Кузня на Рибальському”, з метою продовження підприємством зовнішньоекономічної діяльності з товарами військового призначення відповідно до наданих повноважень.

У вересні 2017 року підприємство пройшло в установленому порядку перереєстрацію в Держекспортконтролі як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів військового призначення та переатестацію системи внутрішньофірмового експортного контролю, уточнюється в документі.

Завод “Кузня на рибальському” спеціалізується на виготовлені буксирних пароплавів, морських риболовецьких траулерів, корпусів транспортних суден і військових кораблів.

Також, з початком війн на Сході України, завод освоїв випуск автоматичного гранатомету УАГ-40 на боєприпасів до нього. Провів роботи зі створення та виготовлення броньованої машини “Тритон” та броньованих артилерійських катерів “Гюрза-М”.

 

Останні новини:

Зараз читають