9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Курсанти навчатимуться на капітально відремонтованому літаку Ан-26Ш

Після капітального ремонту та часткового переобладнання в навчальну авіаційну бригаду на Харківщині повернувся Ан-26Ш.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Це не тільки літак, але і навчальний клас для курсантів. Відповідно, його головним «апгрейдом» стало переобладнання робочих місць для навчання майбутніх штурманів. Курсанти почнуть вчитися на капітально відремонтованому Ан-26Ш вже у квітні.

blank

“Ми називаємо такі літаки навчальними партами, — розповів тимчасово виконуючий обов’язки командира навчальної авіаційної бригади підполковник Роман Куценко. – Вони дозволяють зробити процес навчання більш ефективним і економічно вигідним. Одночасно польотне завдання може виконувати більше людей. До того ж, результат від такої колективної підготовки досягається не гірше, ніж якби кожен курсант літав окремо.”

У Командуванні Повітряних Сил прокоментували, що тепер робочі місця курсантів повністю відповідають сучасним потребам.

“Оскільки літаки модернізуються, постала гостра потреба в заміні обладнання на «тренажерах», – пояснив начальник відділу контролю надійності та ремонту авіаційної техніки підполковник Анатолій Поліщук. – Тепер робочі місця обладнані тими ж елементами, що і літаки в бойових частинах, де незабаром будуть стажуватися курсанти. Таким чином, юним штурманам буде значно простіше стати в стрій.”

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають