9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Остання партія танків БМ «Оплот-Т» та БРЕМ-84 «Атлет» прибула до Таїланду

Остання партія танків БМ «Оплот-Т» для Королівської армії Таїланду прибула в порт країни-замовника та відправлена до військової частини. Знімки прибулої української техніки були опубліковані в соціальній мережі Facebook. Повідомляє Національний промисловий портал.

Нагадаємо, Таїланд замовив партію з 49 танків БМ «Оплот-Т» та 4 БРЕМ «Атлет» 1 вересня 2011 року на суму у 241 млн дол. У модифікації для армії Таїланду, в порівнянні зі стандартним варіантом, внесені деякі зміни у внутрішнє обладнання, обладнання зв’язку і шоломофони. Також був встановлений кондиціонер для комфортної роботи танкістів в умовах тропічного клімату. Через неправильну політику попереднього уряду України, ХЗТМ зміг приступити до серійного виробництва тільки в 2013 році. Перша партія з 5 танків була відвантажена в листопаді 2013 року. Надалі ситуація з виконанням контракту ускладнилася через війну на Донбасі. В результаті, виконання тайського замовлення затягнулося до весни поточного року.

Крайня партія з 6 танків та двох броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-84 «Атлет» пройшли приймально-здавальні випробування в березні 2018 року. Згідно з планами харківського підприємства, на початку квітня машини повинні були бути відправлені в плавання. Тайські джерела повідомляють, що бронетехніка прибула в порт їх країни 29 липня.

На даний момент машини проходять огляд та попереднє тестування у військах, де тайські танкісти освоюють нову для себе техніку. На вересень заплановано перевірка прибулої техніки під час навчань з бойовими стрільбами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають