9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Січня, 2021

КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає співпрацю з Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України»

 • КПІ ім. Ігоря Сікорського 27 лютого уклав Меморандум про співробітництво і партнерство Громадською спілкою «Ліга оборонних підприємств України».

  Документ підписали ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський та член правління ГС «Ліга оборонних підприємств України», голова Ради директорів ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Практика» Олег Висоцький.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр університету.

  Заснована наприкінці 2016 року Ліга оборонних підприємств України об’єднує приватні підприємства, які працюють задля забезпечення потреб Збройних Сил та інших силових структур нашої держави. Кількість таких підприємств постійно зростає, тож метою створення Ліги є об’єднання їхніх зусиль щодо розв’язання спільних проблем і найкращого представлення їхнього потенціалу на всіх рівнях як усередині країни, так і за її межами. Її діяльність підсилюватиме потенціал вітчизняного ВПК і забезпечуватиме реальні передумови для налагодження державно-приватного партнерства у цій найважливішій сьогодні для України сфері.

  Налагодження партнерських стосунків з найбільшим і найвідомішим технічним вишем України, до того ж, державним, – це один із перших кроків на цьому шляху.

  Сьогодні ми підписуємо цей Меморандум, щоб увімкнути «зелене світло» для безпосередньої співпраці підприємств вашої Ліги з нашими факультетами, інститутами і кафедрами, – наголосив на початку зустрічі Михайло Згуровський. – Тож далі ми просто починаємо тісної співпрацювати. Попереду у нас з вами дуже багато роботи.

  У церемонії підписання документу і обговоренні впровадження його положень у практику також узяли участь: з боку КПІ ім. Ігоря Сікорського – проректор з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко, директор Наукового парку «Київська політехніка» Володимир Гнат, декан інженерно-фізичного факультету університету член-кореспондент НАН України Петро Лобода, директор Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського член-кореспондент НАН України Микола Бобир та інші; з боку Ліги оборонних підприємств України – директор з міжнародних зв’язків ГС «Ліга оборонних підприємств України» Юлія Висоцька, директор Інформаційно-консалтингової компанії «Defense Express» Сергій Згурець, начальник КБ ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Практика» Дмитро Захаревич та інші.

  Під час обговорення основних напрямів співпраці Олег Висоцький розповів про найбільш нагальні потреби вітчизняного ВПК, задоволення яких неможливо без робочих контактів фахівців-практиків з науковцями різних галузей. Серед головних – ті, що виникли у зв’язку з необхідністю адаптації вітчизняної техніки військового призначення до стандартів НАТО. Так, скажімо, для отримання сертифікатів на нові вироби недостатньо лише високих ТТХ і надійності – всі показники мають бути підтверджені проведеними за стандартизованими методиками випробувань у відповідних лабораторіях і на відповідному обладнанні. Крім того, частину доволі дорогих вузлів і комплектуючих для спецтехніки закордонного виробництва українські підприємства могли б робити самотужки. Однак при цьому необхідно забезпечити їхню повну сумісність з базовими і, знов-таки, довести їхню відповідність вимогам стандартів. Є потреба й у виробленні цілої гамми нових вітчизняних виробів оборонного призначення – від засобів особистого захисту до систем управління тощо. Тож виробничники великі надії у цьому питанні покладають на потенціал науковців університету.

  Насамкінець про деякі напрацювання і можливості щодо вирішення порушених під час обговорення проблем новим партнерам розповіли декан інженерно-фізичного факультету університету Петро Лобода, директор Механіко-машинобудівного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського Микола Бобир і представники інших навчально-наукових підрозділів університету.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat Ve Ticaret A.S. з ціновою...

  У столиці відновлюють одну з башт Київської фортеці

  У Києві триває відновлення однієї з башт Київської фортеці.Як пише Вечірній Київ, башту №4 на Печерську ремонтують з 2020-го...

  На кордоні Угорщини та України будують найбільший в Європі залізничний термінал

  В угорському місті Фенешлітке неподалік від кордону з Україною розпочалося конструювання найбільшого і найсучаснішого наземного термінала для поїздів East-West Gate (EWG).

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  «Укрзалізниця» створює проєкт швидкісного сполучення поїздів зі швидкістю до 350 км/год

  «Укрзалізниця» має намір запустити пасажирське сполучення між Києвом, Львовом, Харковом і Одесою на поїздах, які розвивають швидкість до 300-350 км/год.

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався за західними стандартами спільно з...

  Зараз читають

  Львівський бронетанковий завод уклав експортний контракт на “Дозор-Б” та отримав замовлення від Міноборони

  ДП "Львівський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", має повноцінне завантаження (8-годинний робочий день) на...

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.

  Україна найближчим часом може підписати угоду щодо французьких локомотивів Alstom

  Україна готується до візиту президента Франції Еммануеля Макрона, під час якого ймовірно буде підписано контракт із компанією...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру...