9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Корпорація «ТАСКО» налагодила виробництво 23-мм боєприпасів для постачання на експорт

Корпорація «ТАСКО» готує для постачання на експорт 23-мм боєприпаси власного виробництва для ЗУ-23.

Про це в інтерв’ю Defense Express розказав директор компанії Валерій Павлюков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Міністерство оборони України наразі не має потреби у купівлі даних виробів для потреб ЗСУ через наявність необхідної кількості боєприпасів на складах.

Перспективи ж на закордонних ринках є через великий обсяг операторів 23-мм спареної зенітної установки ЗУ-23.

“23 мм поки запаси у Міністерства оборони достатні, вони не проявляють особливого інтересу. Але є споживач за межами України і ми готуємо їх до поставки на експорт”, – розказав Валерій Павлюков.

Публічна демонстрація уламково-фугасних боєприпасів до ЗУ-23 відбулась на Міжнародній спеціалізованій виставці засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018».

blank
Макети боєприпасів калібру 23 мм та 30-мм, розробки Корпорації «ТАСКО» на виставці «Зброя та Безпека-2018» – Фото: Defence-Exptrss

Окрім них компанія «ТАСКО» представила також постріли уламкові гранати до 40-мм підствольних гранатометів та до 30-мм автоматичного гранатомета АГС-17.

Також компанія представляла і макети боєприпасів, що вже зараз використовуються у Збройних Силах України та Національною Гвардією України, а саме снаряди до буксированих 122-мм гармат Д-30 та самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика» і 100-мм протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра»:

blank
Макети боєприпасів (90, 100 та 122 мм), розробки Корпорації «ТАСКО» на виставці «Зброя та Безпека-2018» – Фото: «Український мілітарний портал»

Серед зразків присутній і 100-мм до гармати 2А70, що використовується на радянських бойових машинах піхоти БМП-3, які в Україні є у декількох одиницях та на початок АТО були у складі однієї з механізованих бригад у кількостях в пару одиниць.

blank
Партія нових українських 100-мм пострілів для БМП-3 / Фото: Антон Пашинский

Для випробування боєприпасів на підприємстві збудована контрольно-випробувальна станція для випробування боєприпасів калібром до 30 мм із довжиною директриси 100 м.

Окрім освоєння виробництва нових боєприпасів, корпорація «ТАСКО» займається ремонтом, модернізацією та утилізацією боєприпасів для артилерійсько-стрілецького озброєння.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають