9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Контрбатарейний радар “Зоопарк-3” готують до серійного виробництва

Казенне підприємство “НВК ”Іскра” готове до початку серійного виробництва вітчизняних контрбатарейних радарів 1Л220УК “Зоопарк-3”

Про це сьогодні розказав журналістам директор підприємства Юрій Пащенко під час презентації потужностей заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

За його словами, розробка цього радару є проривом у вітчизняній радіолокації, це перший такий досвід для промисловості нашої держави.

Наразі “Іскра” готується до серійного виробництва цього контрбатарейного радара, на підприємстві створюються нові дільниці, втілюються нові сучасні технології. Вже до осені цього року має розпочатись серійне виробництво. Мова йде, про виготовлення чотирьох і більше установок на рік. Керівництво підприємства зазначило, що розраховує отримати серйозне замовлення від Міністерства оборони.

“Контрбатарейний радар пройшов польові випробування в рамках державних випробувань. Пройшов їх досить успішно. Зараз він знаходиться в цеху і готується до наступних етапів державних випробувань, які ми маємо завершити до кінця травня, і очікуємо установку на озброєння цього виробу”, – сказав Пащенко.

Новий контрбатарейний радар виготовлений на сучасній електронній базі, що вже може виготовлятися на підприємстві. Відповідні зразки були сьогодні продемонстровані кореспондентам, що відвідали “Іскру”:

Контрбатарейний радар 1Л220УК призначений для розвідки позицій артилерії противника. Радар може “бачити” усі артилерійські засоби, які є на озброєнні супротивника, – міномети, всю ствольну артилерію, зенітно-ракетні комплекси. За його допомогою можна визначити звідки випущено снаряд, точку його падіння і розриву.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають