9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Компанія UkrSpecSystems представила модернізований БПЛА PD-2 (фото)

Оновлений БПЛА PD-2 оснастили сучасною гіростабілізованою платформою українського виробництва. Нове покоління People’s Drone (PD-2) має можливість використання швидкозмінних модулів з додатковими електричними двигунами, що дозволяє БПЛА здійснювати вертикальний зліт та посадку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express

У ході випробувань вітчизняного дрона “малого” тактичного класу, на яких відпрацьовувалося управління двома БПЛА з однієї станції управління, політ апарату фіксувався оновленою оптичною станцією з гіростабілізованою платформою, розробленою та створеною в Україні. Оптична станція оснащується кількома камерами та тепловізором. Це дозволяє безпілотному апарату проводити високоякісний моніторинг на висоті до кількох тисяч метрів як вдень, як вдень, так і вночі. При цьому завдяки вітчизняній платформі, з вбудованими датчиками положення, зображення залишається чітким та якісним.

У компанії UkrSpecSystems створили свою власну полегшену версію оптико-електронної системи, подібно до тих, якими оснащується БПЛА BayraktarTB2, або планують оснастити вітчизняний ударний дрон “Сокіл-300”. Подібна сучасна система, разом з можливістю PD-2 перебувати в повітрі до 10 годин та працювати на висоті 3 км, перетворює БПЛА від UkrSpecSystems на розвідувальну машину з широкими можливостями.

Окремо варто відзначити й опціональну можливість використання PD-2 баражуючих боєприпасів, що встановлюються у спеціальні підвісних контейнерах. За словами розробників, на БПЛА можливо використовувати баражуючі боєприпаси, які можуть бути термобаричними осколково-фугасними або кумулятивними з бойовою частиною вагою до 3 кг.

Українською розробкою зацікавилися й за кордоном. Зокрема був укладений контракт з ОАЕ на постачання комплексів PD-1, а створені UkrSpecSystems гіростабілізовані платформи постачаються в країни ЄС та Австралію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають