9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 12 Серпня, 2022

Компанія UAV Defense Robotics починає виробництво дронів для армії

Засновник AB Games Антон Большаков разом з інженером Євгеном Рвачовим створили компанію UAV Defense Robotics.

Вона вироблятиме дрони для українських військових. У команду шукають інженерів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Нині у розробці три моделі дронів – розвідник, вантажний (бойовий) та дрон-камікадзе. За розрахунками, собівартість бойового дрона складе приблизно 150 000 грн, камікадзе коштуватиме близько $500. Виробництво організують у Києві.

Зараз у компанію потрібні спеціалісти Hardware/Firmware Engineer (охочі можуть зголошуватися за адресою: sergey.kovinskiy@ab-games.com)

Поки що розробники збирають перші прототипи та тестують їх із загонами з Харкова. Для них будуть збирати перші 10-20 дронів кожного виду.

“Коли за відгуками хлопців налагодимо софт і хард — будемо розгортати виробництво більш масове. Плануємо постукати з готовим продуктом у Міноборони, створити команду складальників, навчання військових пілотів та робити стільки, скільки зможемо”, — зазначив Большаков у коментарі редакції GameDev DOU.

Які саме моделі дронів розробляє UAV Defense Robotics

Розвідувальний

Альтернатива комерційним дронам. Є можливість автоматичних польотів за точками та керування на повному автопілоті — щоб патрулювати місцевість. Розмір не перевищує 500 мм, але дрон достатньо великий, щоб повісити електроніку, якісну точну оптику або тепловізор.

Основна мета: розвідка — без ризику для пілота/оператора дрона. Є можливість виводити на кілька екранів відеопотік. Дальність польоту — від 5 до 10 км.

Бойовий

Індустріальний вантажний дрон, який здатен нести бойовий заряд і скинути його через віддалений контроль. Є можливість автоматичних польотів за точками й у режимі повного автопілота для патрулювання місцевості (як у моделі дрона-розвідника).

Розмір: понад 900 мм. Можна повісити електроніку, механізми скидання, установку військового обладнання від сторонніх розробників — і все це не повинно впливати на якість польоту.

Основна мета: перенесення боєзаряду та віддалене скидання у бік противника — без ризику для пілота/оператора дрона.

Дальність польоту — від 7 до 15 км.

Камікадзе

Корпус дрона і додаткові елементи утворюють бойовий снаряд, що має максимально точно вдарити по ворогу. Можливий політ за координатами та створення політних місій без участі людини. Є програма самознищення із віддаленим контролем з наземної станції. Зараз ця модель у розробці.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають