9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Компанія UaRms розпочинає виробництво шоломів для екіпажів бойових машин

Компанія UaRms, – виробник засобів індивідуального захисту та екіпірування, найближчим часом розпочне серійне виробництво кулезахисних шоломів «ТОР-БТ»

«ТОР-БТ» призначений для індивідуального захисту голови військовослужбовців – членів екіпажу мобільних об’єктів від ураження кулями бойової короткоствольної стрілецької зброї, осколками снарядів, мін, ручних гранат та інших осколків і забезпечує зв’язок між членами екіпажу, між бойовими машинами, підрозділами та командуванням через апаратуру внутрішнього зв’язку та комутації.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages

Шолом має модульну конструкцію та складається з балістичного ковпака, підшоломника, телефонної гарнітури з системою шумозаглушення. Можливе використання підшоломника з гарнітурою без балістичного ковпака.

Шолом «ТОР-БТ» вже був представлений на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві. Гарнітура включає в себе два динамічних звукових випромінювача, електретний мікрофон з гнучким металічним кабельним каналом, з’єднувальний кабель для підключення до АВЗК.

Останні новини:

Зараз читають