9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Компанія UA.RPA представила інноваційний статичний тепловізійний термометр для виявлення хворих на коронавірус (відео)

Приватна “Науково-технічна компанія “UA.RPA”, що входить до ГС “Ліга оборонних підприємств України”, розробила власний статичний тепловізійний термометр.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Подібна розробка може бути застосована як в цивільному житті, так і в оборонних питаннях, та особливо вона необхідна для профілактики захворювань на тлі боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19.

Розробка складається із двох камер, програмного забезпечення та так званого “чорного тіла”, яке слугує еталоном – з ним порівнюють температуру людини. Це вирізняє термометр з поміж інших подібних приладів, бо забезпечує високу точність – максимальна похибка складає не більше 0,2 градуса за Цельсієм.

Технологічні інновації – це перспективні ідеї і їхня практична реалізація. Фахівці ЮА.РПА це добре розуміють. Як і важливість нетривалого часу між ідеєю та працездатним виробом. Ось такий компактний пристрій може багато в чому допомогти, як в цивільному житті, так і в оборонних питаннях…

Опубліковано Igor Kabanenko Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Вимірювач здатен робити скринінг температури на дистанції до 10 метрів і не одній людині, а всім, хто потрапляє у кут зору, що дозволяє пришвидшити процес.

blank

“Система автоматично розпізнає обличчя за очима, тобто навіть в масці. Ця температура виводиться спершу на екран. Якщо є перевищення температури, то тоді або подається звуковий сигнал, або робиться фото”, – розповів про інноваційну розробку технічний директор компанії UA.RPA Даниїл Ситніков.

blank

Відзначається, що пристрій призначений не для приватного використання, а для сканування місць масового скупчення людей, таких як великі заводи, офіси, торговельні центри, аеропорти, метро тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають