9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Компанія «Темп-3000» досягла темпу випуску в 400 шоломів на добу

Компанія «Темп-3000» за місяць практично повністю відновила темпи виробництва захисних шоломів для ЗСУ після пожежі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Після відновлення основних ділянок виробництва, що постраждали внаслідок пожежі наприкінці квітня цього року, у компанії «Темп-3000» поставлено за мету відновити обсяги виробництва і досягти їхнього попереднього рівня.

Розпочавши відновлення підприємства не з нуля, а фактично з мінусової позначки, коли треба було перед тим як відновити постраждале обладнання, розібрати згарище та демонтувати безповоротно втрачені елементи верстатів та іншого устаткування, спеціалістам «Темп-3000» вдалося довести випуск продукції до рівня 2015 року. Вже у травні, під час виконання держзамовлення для ЗСУ, була зафіксована спроможність підприємства випускати до 400 шоломів на добу.

Такі завдання колективу доводиться виконувати не вперше – у 2014-2015 роках ціною фактично цілодобової роботи, на фронт уходило до 500 шоломів та 1000 бронежилетів щодоби.

І хоча зараз війська повністю укомплектовані штатними зразками засобів індивідуального бронезахисту, відновити попередній рівень виробництва стало не лише справою принципу, а й складовою мобілізаційної готовності нашої країни до будь-якого подальшого розвитку подій.

blank

Звісно, поки що темпи виробництва не дотягують до максимальних показників, але за абсолютними цифрами зараз немає гонитви, і цей результат досягнуто за умов підвищених вимог відділу технічного контролю та планового подальшого переходу на нові технології виготовлення ЗІБЗ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають