Компанія «Темп-3000» досягла темпу випуску в 400 шоломів на добу

7835
Фото: IZI.ZONE
 • Компанія «Темп-3000» за місяць практично повністю відновила темпи виробництва захисних шоломів для ЗСУ після пожежі.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Після відновлення основних ділянок виробництва, що постраждали внаслідок пожежі наприкінці квітня цього року, у компанії «Темп-3000» поставлено за мету відновити обсяги виробництва і досягти їхнього попереднього рівня.

  Розпочавши відновлення підприємства не з нуля, а фактично з мінусової позначки, коли треба було перед тим як відновити постраждале обладнання, розібрати згарище та демонтувати безповоротно втрачені елементи верстатів та іншого устаткування, спеціалістам «Темп-3000» вдалося довести випуск продукції до рівня 2015 року. Вже у травні, під час виконання держзамовлення для ЗСУ, була зафіксована спроможність підприємства випускати до 400 шоломів на добу.

  Такі завдання колективу доводиться виконувати не вперше – у 2014-2015 роках ціною фактично цілодобової роботи, на фронт уходило до 500 шоломів та 1000 бронежилетів щодоби.

  І хоча зараз війська повністю укомплектовані штатними зразками засобів індивідуального бронезахисту, відновити попередній рівень виробництва стало не лише справою принципу, а й складовою мобілізаційної готовності нашої країни до будь-якого подальшого розвитку подій.

  Звісно, поки що темпи виробництва не дотягують до максимальних показників, але за абсолютними цифрами зараз немає гонитви, і цей результат досягнуто за умов підвищених вимог відділу технічного контролю та планового подальшого переходу на нові технології виготовлення ЗІБЗ.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here