9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Компанія “Радіонікс” запатентувала головку самонаведення ракети “Нептун”

Приватна компанія «Радіонікс» запатентувала радіолокаційну головку самонаведення APГC-5R та синтезатор частот РЛГСН APГC-5R, для протикорабельної крилатої ракети Р-360 «Нептун». Патенти були зареєстровані в базі України на корисні моделі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Заявка на обидва патенти була подана у лютому поточного року, а ата набуття чинності прав на моделі – 25 червня. Власником обох патентів визначений власник та директор приватної компанії ТОВ «Радіонікс» Станіслав Борисович Зав’ялов, який також вказаний й серед розробників обох виробів. Серед винахідників також вказані Всеволод Танигін, Сергій Чигрин та Максим Філь.

Корисна модель РГС APГC-5R належить до систем управління керованою ракетою, що призначаються для виявлення і супроводження рухомих цілей та для формування і видачі сигналів управління на систему управління ракети щодо наведення на ціль. Синтезатор частот радіолокаційної головки самонаведення APГC-5R, зокрема стосується синтезаторів частот для формування зондуючих сигналів передавального тракту, гетеродинних сигналів для приймального тракту, а також опорних сигналів, що використовуються як тактові для інших систем радіолокаційних головок самонаведення.

Нагадаємо, що 17 червня, відбулись чергові успішні ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун», в ході яких випробували ракету Р-360 зі спорядженою бойовою частиною. РК-360МЦ – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою Р-360 призначений для ураження та знищення бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів та транспортів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають