9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Про нові розробки підприємства в інтерв’ю інформаційному агенству «ОПК» розповів директор компанії «Радіонікс» Станіслав Зав’ялов.

Він повідомив, що в інтересах Збройних сил розробляється нова авіаційна ракета «Агат» нового покоління «повітря-повітря», а компанія «Радіонікс» робить для цієї ракети головки самонаведення.

Зав’ялов також додав, що розробка ракети «Агат» могла бути завершена через «декілька років», і це суттєво б посилило бойову авіацію українських Повітряних сил.

blank
Головки самонаведення від компанії «Радіонікс». Фото: інформаційне агенство «ОПК»

Окрім того, стало відомо, що приватна компанія вже деякий час розробляє активну головку самонаведення для ракети Р-27 нового покоління.

За словами Зав’ялова, на сьогодні протягом трьох років команда компанії «Радіонікс» розробила та вперше представила на виставці «Зброя та безпека 2021» пасивну головку самонаведення для ракети Р-27.

Він додав, що ця головка самонаведення та ще кілька виробів «Радіоніксу» завершили роботу з імпортозаміщення для виробництва авіаційної ракети Р-27 і тепер ДАХК «Артем» може виконувати великий контракт на постачання партії Р-27 і Індію.

Керівник компанії «Радіонікс» також повідомив, що нова активна головка самонаведення для цієї авіаційної ракети «повітря-повітря» може суттєве посилити літаки Повітряних сил Індії, і в тому числі може бути використана в інтересах Збройних сил України.

Нагадуємо, що КБ «ЛУЧ» презентувало на «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря». Ракета середньої дальності призначена для використання в системах озброєння винищувачів для перехоплення та знищення засобів повітряного нападу і розвідки.

blank
Макет керованої авіаційної ракети УП-277. Фото пресслужби Міжнародного виставкового центру

Висота польоту носія: 20-20 000 метрів
Висота ураження цілі: 20-25 000 метрів
Швидкість носія: 400-2500 км/годину
Швидкість цілі: не більше 3000 км/годину
Співвідношення швидкості носія і цілі: 0,8-2,0
Перевантаження цілі: 0-12 G
Розташування цілі над (під) літаком: 0-10 000 метри
Кути цілевказання: 0-55°

Ракета має підвищені тактичні можливості та завадозахищеність, оснащена активною радіолокаційною головкою самонаведення та неконтактним радіолокаційним датчиком цілі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають